Xiaomi ujawniło nowy gadżet

Kolejne wygodne urządzenie do "świnki skarbonki" popularnej marki Xiaomi: tym razem firma opracowała latarkę-overbank, która charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami. Nowy gadżet nazywa się MiJia Portable Flashlight, wygląda jak zwykła latarka, która waży 103 gramy. W nowość wbudowano akumulator o pojemności 3350 mAh, a także dwa interfejsy: USB i microUSB, które można wykorzystać do ładowania innych istotnych gadżetów. Maksymalna moc wyjściowa wynosi 5 W.

Dodatkowo urządzenie działa jako jasna latarka - posiada wbudowaną diodę Lumileds LED o mocy 240 lumenów. Użytkownik nowej latarki MiJia Portable Flashlight ma do dyspozycji 11 poziomów regulacji jasności. Istnieje również oddzielny chip, który pozwala na automatyczne zmniejszenie jasności latarki.

MiJia Przenośna latarka

Wstępna cena tego poręcznego gadżetu będzie wynosić około 12 USD. MiJia Portable Flashlight z łatwością zmieści się w małej torebce lub nawet w kieszeni odzieży wierzchniej, co jest bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu.

Ładowanie gadżetów

Kiedy będzie można kupić "inteligentną" latarkę-overbank w naszym kraju - nie jest jeszcze jasne. Będziemy śledzić wiadomości i na pewno podzielimy się nimi ????.