Walentynki są po to, by zmywać, a prezenty od Foxtrot

Cel: Spełnić każde życzenie.

Rozwiązanie: Akwarium i inteligentne urządzenia.

Zaprezentuj akwarium ze złotą rybką i pozwól im zrobić to samemu ????.

Oprócz tego można zaaranżować naprawdę inteligentny dom za pomocą różnych inteligentnych urządzeń - czujników przestrzeni, mikroklimatu, inteligentnych gniazdek czy regulatorów temperatury. Daj gadżetom kermo mocy, a sam przygotuj kolejny prezent.

Zadanie: Pokaż swoim fanom, na co Cię stać.

Rozwiązanie: Serweta lub zestaw naczyń.

Jeszcze nie mieszkaliście razem, ale już jesteście gotowi odsłonić wszystkie zdjęcia? Czy chcesz pokazać, z kim twój znaczący inny ryzykuje, aby połączyć swoje życie? Serviz pomoże Ci założyć wszystkie pęknięcia, a tylko prawdziwy bóg może sobie na to pozwolić.

Cóż, generalnie taki zestaw - godne podziwu i praktyczne rozwiązanie. Ponadto, można natychmiast vshtutuvaty romantyczny wieczór ze świecami, gotowanie coś specjalnego razem. W skrajnych przypadkach zawsze znajdą się talerze, aby ich pobić, a następnie naprawić.

Zadanie: Przygotować ładną cavę.

Rozwiązanie: Maszyna kavo lub kavovar.

Jeśli twój współmałżonek jest bardziej jak burza z napisem "Nie zbliżaj się - zginiesz", masz tylko jedno rozwiązanie. Zadbaj o zapas dobrej wytrawnej kaszki, niekoniecznie w łóżku, bo nie zawsze jest pod ręką. ???? Kwaśna cava w kuchni zadba o dobry nastrój i uchroni przed przypadkowo rzuconym wstydem.

Zadanie: Podaruj sobie trzy razy więcej niż zwykle.

Rozwiązanie: Robot odkurzacz.

Jeśli nie jesteś gotowy, aby mieć dzieci, aby umieścić je do czyszczenia przez odkurzacz, i to jest drogie, aby zatrudnić sprzątaczkę, odkurzacz jest idealnym rozwiązaniem! Pomoże Ci to zaoszczędzić czas, który poświęcasz na czyszczenie piły. Spędźcie ten czas razem, wybierając się na spacer po mieście lub korzystając z poniższego prezentu. ????

Lubisz spacerować, ale Twój partner nie zawsze ma na to ochotę?

Rozwiązanie: Inteligentny transport.

Giroboard, giroscooter, e-bike, hulajnoga elektryczna czy skuter elektryczny? Co wybierzesz, będziesz zbierał. ???? Tak czy inaczej, ekscytujące spacery i spędzanie czasu będą zapewnione dla Was dwojga.

Zadanie: Przestań robić sobie selfie telefonem, a zacznij robić sobie selfie aparatem.

Rozwiązanie: kamera.

Każdy, kto choć raz zabrał ze sobą aparat fotograficzny na wakacje lub w podróż, praktykował to egzotyczne podejście. Ale to rozwiązanie nie jest najlepsze. ???? Z aparatem naprawdę łatwo zrobić świetne ujęcia portretowe, a krajobrazy i architektura są bardziej szczegółowe.

Zadania: zapisać wszystkie- wszystkie zdjęcia i filmy z wakacji (i nie tylko).

Rozwiązanie: Zewnętrzna pamięć masowa.

Wystarczająco dużo, by zapełnić całą pamięć nieszczęsnego laptopa. Czas na prawdziwy dysk zewnętrzny. Rocznik mija, a miejsce w zeszycie się kończy! Łatwo jest przechowywać wszystkie swoje zdjęcia, filmy i ważne dokumenty na dysku zewnętrznym, a nawet bezpieczne, gdy dane są szyfrowane!

Bonus dla par z dziećmi.

Zadanie: Spędzić razem czas bez dzieci.

Rozwiązanie: Kup babcię i dziadka.

Zysk! Nie bądź nieszczęśliwy!