Apple TV: być albo nie być?

Apple po raz kolejny jest na pierwszych stronach gazet - w sieci pojawiły się informacje, że producent aktywnie przygotowuje do premiery swój pierwszy markowy telewizor. Plotki na ten temat pojawiają się już od dawna - pierwsze z nich pojawiły się jeszcze w 2015 roku. Wyglądem przypominał Apple TV z niesamowitą klarownością. A teraz, po długiej ciszy, informacja została potwierdzona: jeden z wielbicieli marki opublikował w chińskim serwisie społecznościowym Weibo pierwsze (według niego) zdjęcia telewizora.

Domniemany wariant Apple TV

Autor komentuje tę wiadomość, wskazując, że zdjęcie pokazuje 60-calowy OLED-TV, i podobno teraz jest proces testowania nowych elementów w specjalnym laboratorium. Na zdjęciu w amatorskiej jakości widać testową wersję telewizora, którego prawdopodobnie nigdy nie poznamy w tym formacie. Apple ciągle wprowadza nowe rozwiązania i testuje różne gadżety.

Wieści o telewizorze od Apple wydają się być absolutnie realne, gdyż trendy i rozwój firmy zawsze pozostają na topie. Miejmy więc nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć i osobiście ocenić nowy gadżet Apple, który bez wątpienia będzie stanowił dużą konkurencję dla swoich współczesnych "braci".