Pixel 2 i Pixel XL 2 czyli co zaprezentuje nam Google?

Nadchodząca jesień zapowiada się obficie w nowości i "głośne" zapowiedzi czołowych producentów. Już niedługo będziemy mogli poznać wszystkie szczegóły dotyczące gadżetów od Apple, Nokii, Lenovo i innych nie mniej znanych producentów. Google postanowiło nadążyć za tym trendem i w październiku planuje zaprezentować dwa nowe smartfony - Pixel 2 i Pixel XL 2. Znamy już datę prezentacji - 5 października, a także kilka kluczowych cech nowych produktów.

Google Pixel 2 renderer

Według popularnego insidera Evan Blass (@evleaks), Google Pixel 2 i Pixel XL 2 będą napędzane przez najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 836. Smartfon Pixel 2 ma być również wyposażony w 5-calowy ekran, natomiast Pixel XL 2 otrzyma 6-calowy "bezramkowy" ekran. Jak sugeruje insider, nowościami będą smartfony, które dostaną system operacyjny Android 8.0 Oreo. Jakie jeszcze "niespodzianki" czekają na nas w prezentowanych gadżetach - na pewno nie wiadomo. Pozostaje nam tylko czekać na dzień oficjalnej prezentacji Google, aby zweryfikować powyższe.

Źródło: Evan Blass @evleaks.

Aby czas oczekiwania nie wydawał się zbyt długi, proponujemy sprawdzić ofertę smartfonów na naszej stronie internetowej.