Mini dron Tello Toy od Ryze Tech

Fascynujące "zabawki" są uwielbiane zarówno przez dorosłych jak i dzieci. Wcześniej popularne były urządzenia sterowane radiowo - samochody, helikoptery, itp. Teraz zastąpiły je ciekawsze gadżety - drony. Te kompaktowe urządzenia są nie tylko zabawne, ale są bardziej profesjonalne: służą jako asystenci w robieniu zdjęć i nagrywaniu wideo. Dron jest łatwy do sterowania za pomocą oddzielnego pilota lub kompatybilnego gadżetu (smartfon, tablet). W tym artykule chcemy przedstawić Państwu nowość w świecie dronów: Ryze Tello Toy Drone.

Ryze Tech Tello Toy Drone to pierwszy inteligentny gadżet tego producenta, który jest odpowiedni dla dzieci i dorosłych. Tello to bardzo kompaktowy dron ważący zaledwie 80 gramów, co pozwala urządzeniu na wykonywanie różnych sztuczek w powietrzu. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota.

Tello Toy Drone jest kompatybilny z hełmami VR - możesz cieszyć się imponującymi widokami nieba i przyrody wokół. Dron łatwo synchronizuje się z niestandardową aplikacją Tello, jest wygodny do wprowadzania różnych ustawień, programowania lotu za pomocą zestawu narzędzi Scratch.

Tello Toy Drone może być w trybie lotu przez 13 minut, do transmisji wideo i obrazów w gadżecie posiada dwie anteny Smart Switch, co zapewnia stabilność transmisji. Obraz przekazywany jest w formacie HD. Odległość transmisji obrazu wynosi 100 metrów.

Do przetwarzania obrazu i wideo w Tello Toy zbudowany potężny procesor jakości Intel, funkcja elektronicznej stabilizacji zapewnia wyraźne i nasycone obrazy. Kamera drona pozwala na nagrywanie filmów 360 stopni, transmitując je na headset VR lub np. tablet. Nie musisz być profesjonalistą, aby robić wysokiej jakości filmy i zdjęcia - technologia EZ SHOTS zapewni najlepszą jakość obrazu i wideo w trybach Circle, 360 oraz Up & Away.

Rozpoczęcie korzystania z kompaktowego drona Tello Toy jest bardzo proste: wrzuć go w powietrze i ruszaj - "inteligentny" gadżet zacznie latać. Mini dron startuje z dłoni i ląduje na niej automatycznie. System gadżetu w porę ostrzeże Cię o niskim stanie baterii, a nawet jeśli stracisz połączenie, dron bezpiecznie wyląduje. Sterowanie Tello Toy Drone jest proste dzięki wbudowanemu systemowi pozycjonowania, poradzi sobie z nim nawet dziecko. Kompaktowym dronem będziesz mógł nagrywać filmy w formacie MP4 i zdjęcia w JPG.

Tello Toy Drone został zaprezentowany na targach CES 2018, dron będzie dostępny od marca tego roku.