Notebook ASUS - najlepszy towarzysz do nauki

Dziś już prawie każdy uczeń, czy to szkoły, czy student, korzysta z nowoczesnych gadżetów dla wygody. Literaturę pedagogiczną można znaleźć w elektronicznej bibliotece Internetu, wypracowań i prac semestralnych nie pisze się na kartce papieru - od tego jest komputer, a jeszcze lepiej laptop. Chodzi o optymalny model laptopa do nauki, o czym chcemy Wam dzisiaj opowiedzieć.

ASUS F541NC-DM053 to praktyczny i wygodny notebook. Łączy w sobie najlepsze cechy i funkcje. Model ten jest odpowiedni zarówno dla uczniów jak i studentów. Co jest w nim takiego wyjątkowego?

Bezpieczeństwo dla oczu

Producent wprowadził technologię Asus Eye Care - funkcję, która automatycznie dostosowuje i redukuje poziom niebieskiego światła, które negatywnie wpływa na siatkówkę oka. Pozwala to na dłuższą pracę z notebookiem i zapobiega zmęczeniu oczu oraz łzawieniu oczu - co jest ważne dla oczu dzieci. Funkcja ta zapobiega powstawaniu i rozwojowi różnych chorób oczu. Nie musisz się martwić o wzrok swojego dziecka - nic mu nie będzie.

Tryb ASUS Eye Care na ekranie notebooka

Dobra jakość obrazu

ASUS F541NC-DM053 wyposażony jest w wyświetlacz o rozdzielczości Full HD, a wydajna karta graficzna NVIDIA GeForce GT810M zapewnia ostry i wyraźny obraz. Dzięki opatentowanej technologii Tru2Life Video, maksymalizuje kontrast i ostrość, zapewniając ostre, wyraźne i szczegółowe obrazy. Powłoka antyrefleksyjna pozwala na odrabianie lekcji nawet w jasny, słoneczny dzień - wszystkie dane na ekranie są wyraźne i czyste.

Szczegółowy obraz

Jakość wyświetlacza notebooka ASUS F541NC-DM053 oferuje mnóstwo miejsca na ekranie, na którym możesz się także zrelaksować: zagraj w gry komputerowe (lub obejrzyj ulubione kreskówki) po długim dniu nauki ????.

System graficzny obsługuje DirectX 11 i posiada 2GB pamięci wideo. Technologia audio SonicMaster zapewnia niewiarygodnie mocny, bogaty i czysty dźwięk.

Oglądaj multimedia i słuchaj muzyki w doskonałej jakości

Komfort użytkowania

Ten notebook sprawia, że każda manipulacja w systemie staje się dziecinnie prosta. Czterordzeniowy procesor Intel Pentium N4200 umożliwia łatwe instalowanie wymaganych programów do nauki i korzystanie z różnych aplikacji pomocniczych. 4GB RAM wystarczy do przechowywania ważnej literatury i materiałów do nauki. Nowoczesna wersja Endless jest zainstalowana jako system operacyjny.

ASUS F541NC-DM053 został zaprojektowany jako pierwszy komputer Twojego dziecka. Wyposażony jest w ergonomiczną klawiaturę i touchpad, które zostały zaprojektowane w sposób ułatwiający naukę i zapobiegający przypadkowemu dotknięciu klawiszy.

Wygodny touchpad dla użytkowników notebooków

Pełnowymiarowa klawiatura ma 2,3 mm skoku klawiszy, co jest optymalnym ustawieniem dla dokładnego i precyzyjnego wprowadzania tekstu. Dzięki notebookom ASUS łatwo napiszesz swoje eseje i prace semestralne.

Notebook ASUS posiada szybki port USB 3.0 Type-C. Złącza HDMI, VGA oraz czytnik kart pamięci. Ułatwia to korzystanie z zewnętrznych nośników danych do nauki.

Wygodne pisanie na pełnej klawiaturze

Bateria

Jest to równie ważne kryterium przy wyborze notebooka. ASUS F541NC-DM053 posiada długotrwałą baterię, co oznacza, że możesz z niego korzystać przez długi czas, nawet bez konieczności ładowania. Bateria SuperBatt wytrzymuje do 700 cykli ładowania, co stanowi ponad trzykrotnie dłuższą żywotność niż w przypadku konwencjonalnych notebooków.

Długi czas pracy baterii oznacza, że możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie. Nawet jeśli jest to w drodze do szkoły ????

Kompaktowy i lekki asystent

Notebook ASUS F541NC-DM053 jest niewiarygodnie kompaktowy. Mierzy 381,4 mm x 251,5 mm i waży 2 kg. Zawsze możesz zabrać go ze sobą podczas nauki, ale najlepiej jest używać torby do przenoszenia notebooka lub torby do przenoszenia laptopa. Jeśli zawozisz dziecko do szkoły samochodem, jest to jeszcze łatwiejsze: łatwo jest wsunąć zeszyt na tylne siedzenie.

Kompaktowa obudowa notebooka

ASUS F541NC-DM053 to idealny notebook dla uczniów i studentów, zwłaszcza na początku roku szkolnego.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się przez media społecznościowe

Facebook Google lubzostaw komentarz

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy