Główne "cechy" iPhone'a X

Właśnie drugiego dnia, Apple zaprezentował najlepszy nowy produkt roku, iPhone X. W sieci wiele się mówi o tym, jak niesamowity jest ten smartfon. Ktoś może się z tym nie zgodzić, ale "na każdy gust i każdy kolor", jak to mówią... ????.

Co więc jest w nim wyjątkowego i jak fajny jest to gadżet? Przejdźmy do szczegółów.

Nowa konstrukcja

Aby pokazać konsumentom naprawdę coś nowego, producent sprawił, że ekran nowego iPhone'a jest duży (przekątna 5,8 cala) i "bezramkowy". To właśnie ta decyzja sprawia, że zaczynasz patrzeć na smartfon w zupełnie nowy sposób. Krawędzie ekranu są zaokrąglone, płynnie "przechodzą" w boczne krawędzie smartfona. Tworzy to ładny i stylowy wygląd urządzenia, które przyjemnie trzyma się w dłoni.

Wzornictwo iPhone'a X

Wydajny procesor

W iPhonie X zastosowano najpotężniejszy procesor Apple - A11 Bionic. Jest on znacznie szybszy i może wykonywać do 600 miliardów operacji na sekundę.

Procesor A11 Bionic

Face ID

Klawisz Home został usunięty z ekranu - teraz iPhone'a X można odblokować za pomocą rozpoznawania twarzy Face ID. Co więcej, według programistów Apple, zhakowanie gadżetu jest teraz po prostu niemożliwe. Aby odblokować smartfon, wystarczy spojrzeć na ekran (zbliżyć go do twarzy), a wtedy wbudowane czujniki "rozpoznają" właściciela. Co ciekawe, smartfon można odblokować w ten sposób nawet w zupełnie ciemnym pomieszczeniu.

Funkcja identyfikacji twarzy

Animodji "na żywo".

W swoim nowym iPhone X producent zaimplementował unikalną funkcję żywych emocji to Animodji. Ich istotą jest odwzorowywanie ruchów i mimiki twarzy użytkownika. Przednia kamera TrueDepth analizuje wszystkie mięśnie twarzy (ponad 50) i na tej podstawie tworzy Twoje osobiste i niepowtarzalne Animodji. Smartfon oferuje 12 postaci dla Animodji, które będą się uśmiechać, marszczyć brwi, kiwać głową z zastanowieniem i wykonywać inne czynności za Tobą.

Animodji

Lepsze zdjęcia

W iPhonie X udoskonalono oba aparaty. Główny aparat ma 12 megapikseli i robi szybsze zdjęcia. Przedni pozwala na robienie błyskawicznych selfie z rozmyciem tła. Dzięki funkcji portretu można uzyskać niewiarygodnie wysokiej jakości profesjonalne zdjęcia.

Jakość obrazu iPhone'a X

W obu aparatach zaimplementowano optyczną stabilizację obrazu, jest obiektyw szerokokątny i teleobiektyw. Nawet przy słabym oświetleniu zdjęcia będą doskonałe - pomaga w tym niesamowity efekt naśladujący oświetlenie studyjne.

Zdjęcie Selfie z przednią kamerą TrueDepth

Wodoodporny

Dla nowej wersji iPhone'a Apple przygotowało solidną ochronę przed wodą i pyłem, zgodną z normą IP67.

Chroni Twój smartfon.

Bezprzewodowe i szybkie ładowanie

Nie musisz już używać kabli do ładowania iPhone'a X - nowy iPhone X jest wyposażony w funkcję bezprzewodowego ładowania za pomocą firmowej stacji dokującej. Co więcej, ładuje Twój smartfon do 50% szybciej w ciągu zaledwie 30 minut. Wszystko bardzo wygodne.

Bezprzewodowe ładowanie za pomocą stacji dokującej

Podsumowując, iPhone X jest naprawdę doskonały. Pozostaje tylko kupić go ????