Już wkrótce - nowość od Microsoft!

Jesień 2017 to okres globalnych premier i nowych zapowiedzi czołowych producentów. Jutro odbędzie się coroczny event marki Apple, Samsung zaprezentował swoje nowe produkty, a Microsoft Corporation nie pozostaje daleko w tyle za swoimi konkurentami. Firma wysłała oficjalne zaproszenia na nadchodzące wydarzenie o nazwie Future Decoded, które odbędzie się 31 października w Londynie. Będzie to konferencja, na której Microsoft zaprezentuje swoje świeże rozwiązania.

Według ekspertów, Panos Panay, wiceprezes firmy i szef działu Surface, weźmie udział w tym wydarzeniu, a konkretnie przedstawi prezentację. Całkiem logiczne jest założenie, że na konferencji zostaną zaprezentowane nowe urządzenia z linii Surface, o których w sieci mówi się już od dłuższego czasu. Może to być długo oczekiwany smartfon Surface Phone, tablet Surface Pro, urządzenie Surface Book lub komputer Surface Hub. Istnieje również możliwość, że zobaczymy zaktualizowany wariant Surface Studio. Jest wiele spekulacji. Chcielibyśmy wierzyć, że konferencja nie zawiedzie zwolenników technologii Microsoftu, gdyż wielu użytkowników oczekuje na to wydarzenie.

Zapowiedź wydarzenia

Wiadomo, że w konferencji weźmie udział także dyrektor generalny Windows and HoloLens Experiences, Lorraine Bardeen. Wynika z tego, że i od tych producentów zobaczymy jeszcze wiele ciekawych rzeczy.

Konferencja The Future Decoded 2017 odbędzie się w dniach 31 października - 1 listopada w ExCeL London Exhibition Centre. Spodziewajcie się oficjalnej relacji z wydarzenia ????