Mixxtape - stylowy odtwarzacz retro

Bardzo często to, co nowe, jest zapomnianym starym. Wielu z nas wciąż tęskni za czasami, gdy na rynku pojawiały się pierwsze elektroniczne zegarki na rękę Casio, magnetowidy i magnetofony kasetowe. To właśnie o tym drugim będziemy mówić. Amerykańscy twórcy nowego projektu postanowili przełożyć nostalgię na rzeczywistość i tym samym zadowolić wielu użytkowników. Na platformie Kickstarter zbierane są fundusze na produkcję retro odtwarzacza Mixxtape, który wyglądem przypomina kasetę magnetofonową.

Zwykła kaseta magnetofonowa może konkurować z dzisiejszymi odtwarzaczami mp3. Mixxtape posiada gniazdo słuchawkowe, slot na karty SD obsługujące do 64 gigabajtów oraz port USB. W zestawie znajduje się również karta o pojemności 8 gigabajtów.

Odtwarzane formaty to MP3, AAC, WMA, WAV, FLAC, OGG, APE, Audible i ACELP. Mixxtape potrzebuje około godziny, aby się naładować, a następnie pracować w trybie off-line do 12 godzin. Odtwarzacz jest wygodnie sterowany za pomocą kompaktowego panelu dotykowego.

Wbudowany moduł Bluetooth pozwala na podłączenie głośników do odtwarzacza.

Ale najważniejszą "cechą" Mixxtape jest to, że możesz używać go jak kasety magnetofonowej: możesz włożyć go do magnetofonu i słuchać swoich ulubionych piosenek jak za dawnych czasów - Mixxtape ma wbudowaną tę funkcję.

Na platformie Kickstarter zebrano już prawie wszystkie pieniądze potrzebne do uruchomienia projektu. Odtwarzacz Mixxtape będzie dostępny w cenie około 40 USD. Producent planuje rozpocząć sprzedaż w listopadzie tego roku.

Proponujemy nie czekać tylko na nowość, ale w międzyczasie zapoznać się z aktualną ofertą odtwarzaczy MP3 na naszej stronie internetowej

.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się za pośrednictwem mediów społecznościowych

Facebook Google lubprzekazać informację zwrotną

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy