Marka Altus - prosta, wygodna, logiczna

 Europejskie marki kontynuują podbój ukraińskiego rynku. Dziś chcielibyśmy opowiedzieć Wam o Altusie - nowej marce elektroniki na Ukrainie. Co to za firma? Co produkuje? A jakie są różnice w konkurencyjności produktów Altus? O tym opowiemy Państwu w dalszej części tekstu.

Historia marki Altus

Marka Altus ma 20-letnią historię na rynku europejskim. Ze względu na połączenie innowacyjnych technologii, gwarantowanej jakości i jednocześnie rozsądnej ceny, technika tego producenta zdobyła przychylność milionów konsumentów i ma podobne perspektywy wśród ukraińskich konsumentów.

Warto zaznaczyć, że cały cykl produkcyjny maszyn ALTUS - od projektu do montażu końcowego - odbywa się we własnych zakładach produkcyjnych, które są skoncentrowane w Europie, a konkretnie w Rumunii i Turcji. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i spełniają normy ustanowione w UE.

Firma pozycjonuje się jako producent wysokiej jakości i niedrogich urządzeń gospodarstwa domowego i klimatyzacji oraz elektroniki. Asortyment marki Altus obejmuje:

  • lodówki; zamrażarki; zmywarki do naczyń; kuchenki mikrofalowe; piekarniki; drobne urządzenia; pralki i wiele innych.

Segment produktów jest przyjazny dla budżetu, a jakość wyraźnie wyprzedza konkurentów w swojej niszy (rosyjskich i chińskich). Ukraina importuje urządzenia Altus, które są produkowane w Unii Europejskiej.

Zapoznajmy się bliżej z produktami Altus

W chwili obecnej marka Altus jest reprezentowana na rynku ukraińskim przez ograniczoną liczbę stanowisk. Do najpopularniejszych należą chłodziarki i zamrażarki.

Zalety chłodziarek i zamrażarek Altus:

  1. No Frost System. Technologia No Frost Dual Cooling zapewnia idealne warunki w komorze chłodzącej. Dzięki dwóm niezależnym parownikom i dwóm wentylatorom w obu komorach utrzymywana jest optymalna temperatura i poziom wilgotności. Zapobiega to wysychaniu owoców i warzyw, a także zapewnia równomierną cyrkulację powietrza między półkami. System statyczny z zamkniętym parownikiem. Dzięki zamkniętemu parownikowi w lodówce statycznej już nigdy nie będziesz musiał się martwić, że Twoje jedzenie zamarznie lub przyklei się do siebie. Dodatkowo zmniejszają się koszty energii, a wnętrze lodówki jest łatwiejsze w pielęgnacji. Działa nawet w temperaturze -15°С. Zamrażarki Altus mogą być instalowane nawet w nieogrzewanych pomieszczeniach. Dzięki zastosowaniu czujników intelektualnych ze specjalnymi algorytmami, system samodzielnie określa temperaturę otoczenia i wybiera najlepszy tryb pracy. Efektywność energetyczna. Chłodziarki i zamrażarki spełniają wymogi klasy energetycznej A+. Uszczelnienie antybakteryjne. Zapobiega aktywnemu namnażaniu się bakterii i jest łatwy do czyszczenia.

Ten zestaw cech korzystnie wyróżnia chłodziarki i zamrażarki Altus na tle konkurencji, która nie może pochwalić się pełną listą zalet. Dotyczy to również innych urządzeń klimatycznych i domowych firmy Altus.

Gdzie kupić produkty Altus na Ukrainie

Foxtrot jest wyłącznym dystrybutorem marki Altus na Ukrainie. Marka Altus została założona w 1998 roku i od ponad 20 lat cieszy się popularnością wśród konsumentów w Europie dzięki innowacyjnej technologii, europejskim standardom jakości i przystępnej cenie. W sklepach sieci handlowych można znaleźć modele pralek, lodówek i zamrażarek Altus w atrakcyjnych cenach. Ponadto, zawsze można zamówić sprzęt w sklepie internetowym Foxtrot z dostawą na terenie Ukrainy.

Pełny cykl produkcyjny od projektu do montażu końcowego jest realizowany we własnych zakładach produkcyjnych Altus, które znajdują się w Unii Europejskiej i w Turcji.

Podejdź do zakupów racjonalnie i wybierz wysokiej jakości sprzęt marki Altus.