RoboLand Kids Fest Festiwal Robotyki

W najbliższą niedzielę, 26 listopada, w Kijowie odbędzie się Festiwal Robotyki. To właśnie w tym dniu dzieci i dorośli będą mogli spotkać się z fascynującymi mieszkańcami RoboLandu. Podczas imprezy będzie można wziąć udział w mistrzowskich zajęciach z konstruowania i programowania różnych robotów. Dzieci będą mogły spotkać słynnego robota Wally'ego, ogromnego robota Alfę, przejść ekscytujący quest "Tajemnice robotów" oraz obejrzeć przedstawienie teatralne i bitwy robotów. To będzie niesamowicie interesujące! Dodatkowo w programie imprezy przewidziano losowanie nagród dla zarejestrowanych uczestników festiwalu.

Fascynujące wprowadzenie do robotów

Ale co z dorosłymi? Nie będą się też nudzić, bo rodzice będą mogli porozmawiać z psychologami dziecięcymi - specjalistami w swojej dziedzinie, którzy odpowiedzą na wszystkie ich pytania. Rodzicom przyda się i zainteresuje wiedza na temat STEAM-edukacji, która zostanie szczegółowo opisana podczas wydarzenia. Podsumowując, festiwal będzie ciekawy i emocjonujący.

Festiwal Robotyki odbędzie się w centrum handlowym "DREAM TOWN 2", pod adresem: Kijów, Obolonsky Ave, 21B, sklep "FOKSTROT". Zarejestruj się już teraz i spędź swój weekend na dobrej zabawie! Mieszkańcy RoboLandu czekają na Ciebie!