Nowa "niespodzianka" od Xiaomi

Po głośnych nowościach od Apple, nie mniej znani producenci zaczęli wypuszczać świeże gadżety, które mają stać się jasnym konkurentem dla popularnego iPhone'a. Nie jest tajemnicą, że chińska marka Xiaomi od dawna stanowi doskonałą alternatywę dla urządzeń "Apple". On i tym razem postanowił "dotrzymać kroku", prezentując nowy "bezramkowy" smartfon o nazwie Xiaomi Mi Mix 2s.

Pierwsze zdjęcia nowego produktu pojawiły się już w chińskim serwisie społecznościowym Weibo. Na zdjęciu widzimy duży ekran, który zajmuje cały przedni panel smartfona. Uwagę od razu przykuwa wycięcie w górnej części ekranu, identyczne jak w iPhone X.

Wzornictwo Xiaomi Mi Mix 2s

Szeroki ekran z bardzo cienkimi krawędziami bocznymi tworzy efekt "bezramkowości", który jest bardzo popularny wśród smartfonów w ostatnim czasie. Co do specyfikacji smartfona Xiaomi Mi Mix 2s - nie są one jeszcze znane. Ale w najbliższym czasie na pewno pojawi się więcej szczegółowych informacji na temat tej nowości. Można przypuszczać, że smartfon ten będzie cieszył się dużym zainteresowaniem wśród nabywców.

Źródło: Weibo

Podczas gdy my wszyscy czekamy na premierę nowego produktu od Xiaomi, proponujemy sprawdzić aktualną ofertę smartfonów na naszej stronie.1 minv1