SmartDuvet Breeze sprawi, że Twój pobyt będzie komfortowy

Technologii "smart" jest bez liku - każdego dnia pojawiają się nowe pomysły i opracowania producentów, którzy starają się uczynić życie użytkowników wygodniejszym. A teraz na platformie crowdfundingowej Indiegogo pojawił się nowy, wyjątkowy projekt - zestaw pościeli SmartDuvet Breeze z kontrolą klimatu. Uprzedzając zdziwienie czytelnika, dodajmy od razu - na tym niespodzianki ze strony producenta się nie kończą.

SmartDuvet Breeze to specjalna wkładka, która znajduje się pod kołdrą. Dzięki wbudowanym czujnikom nowość pozwala na regulację temperatury pod kocem - podnosząc lub obniżając jej poziom. Odbywa się to za pomocą oddzielnej aplikacji na Twoim smartfonie. Aplikacja pozwala na łatwe sterowanie temperaturą wkładki koca za pomocą zaledwie dwóch przycisków. Nowy wynalazek jest podzielony na dwie strefy, z których każda może być regulowana przez poziom temperatury: jeśli jest Ci gorąco, wystarczy ustawić smartfon na komfortową temperaturę; w tym samym czasie, jeśli Twoja "połowa" jest zimna, temperatura w drugiej strefie łóżka może zostać podniesiona. Jest to bardzo wygodne: teraz nie musisz otwierać drzwi w środku nocy, dysząc z gorąca, podczas gdy Twoja żona (lub mąż) dymi z zimna. Każdy może ustawić komfortowy dla siebie poziom temperatury i spać spokojnie.

Ale oto obiecana niespodzianka: dzięki nowemu obiciu nie trzeba już ścielić łóżka - kołdra zwija się automatycznie! Wszystko dlatego, że SmartDuvet Breeze posiada specjalne kanały wentylacyjne. Pod łóżkiem zamocowana jest pompa, która jest połączona z obiciem. Dzięki temu systemowi i przepływowi powietrza, koc jest automatycznie zwijany i rozwijany - koniec z kłopotliwym "ścieleniem łóżka".

Producent obiecuje, że wynalazek ten nie tylko wniesie komfort do życia użytkowników, ale także obniży koszty energii elektrycznej. Deweloperzy szacują koszt projektu na 20 tys. dolarów. Na chwilę obecną platforma Indiegogo przekroczyła już tę kwotę - zebrano ponad 132 tysiące dolarów! Tak bardzo, że użytkownicy poparli ten pomysł.

Nowość można zamówić za 199 dolarów i będzie dostępna we wrześniu tego roku.

Przeczytaj więcej o projekcie SmartDuvet Breeze:

Szereg innych inteligentnych gadżetów można znaleźć na naszej stronie internetowej.