Huawei Y6 2019: nowość na rynku smartfonów już w Fokusie

Ostatnio do popularnej linii urządzeń mobilnych marki Huawei dołączył kolejny warty uwagi smartfon - Huawei Y6 2019.

Oddział Huawei Consumer Business Group ogłosił rozpoczęcie sprzedaży nowego modelu smartfona z młodzieżowej linii Huawei Y na rynku ukraińskim. Ten model to optymalny stosunek jakości i przystępnej ceny.

Oryginalny modny design

Zaokrąglone krawędzie i stonowana kolorystyka sprawiają, że smartfon jest maksymalnie atrakcyjny, a przy tym wygodny w użytkowaniu. Użytkownik może wybrać produkt, który najlepiej pasuje do jego stylu i stylu życia. Nowa seria Y dostępna jest w trzech kolorach: klasycznym czarnym, niebieskim i brązowym (ten ostatni z fakturą skóry syntetycznej).

Wyświetlacz kropli rosy - nowość na Ukrainie

6,09-calowy wyświetlacz Dewdrop nowego smartfona Nuawei Y6 2019 to maksymalny komfort podczas oglądania i tworzenia wysokiej jakości treści. Stosunek ekranu do powierzchni dotykowej wynosi 87%. Technologia poprawy jakości obrazu, inteligentna kontrola jasności wyświetlacza z zaawansowanym algorytmem graficznym zapewnia doskonałą widoczność nawet w najbardziej słoneczną pogodę.

Flagowa przysłona f/1.8 i lampa błyskowa Selfie Toning 2.0

Błyskotliwe i soczyste zdjęcia, nawet przy słabym oświetleniu? Jest to realne dzięki aparatowi głównemu 13MP z jasnym obiektywem i przedniej kamerze 8MP z lampą błyskową Selfie Toning 2.0. Naturalne i dokładne zdjęcia portretowe, wysokiej jakości zdjęcia nocne - to wszystko łączy w sobie nowy Huawei Y6.

Sterowanie gestami i odblokowywanie za pomocą rozpoznawania twarzy

Android 9.0 + EMUI 9.0 przynosi intuicyjne sterowanie gestami i odblokowywanie twarzą. Smartfon jest łatwy w obsłudze i chroniony przed czynnikami zewnętrznymi.

Imponujący dźwięk Huawei SuperSound

Jak przekonuje producent, nowy Huawei Y6 to przełom w jakości dźwięku. Głośnik 89,5 dB z Huawei SuperSound, technologia Huawei Histen 5.0 dla maksymalnej przyjemności podczas słuchania muzyki w słuchawkach oraz wbudowane radio FM, działające bez zestawu słuchawkowego - dla prawdziwych fanów muzyki!

Już wkrótce w sklepach "Foxtrot"

Przyciągający swoją funkcjonalnością i designem model Huawei Y6 2019 dostępny jest w równie atrakcyjnej cenie - od 3999 UAH*. Na półkach sklepu z elektroniką Foxtrot nowy Huawei Y6 będzie dostępny od 1 kwietnia.

* Oferta cenowa obowiązuje od 14 marca do 30 kwietnia 2019 r. na smartfon TM Huawei Y6 2019 w kolorze niebieskim lub czarnym; smartfon TM Huawei Y6 2019 w kolorze brązowym kosztuje 4199 UAH z VAT w sklepach Foxtrot i na foxtrot.ua.