Notebook ASUS - najlepszy towarzysz do nauki

Dzisiaj już prawie każdy uczeń, czy to uczeń szkoły, czy student, korzysta z nowoczesnych gadżetów dla wygody. Literaturę edukacyjną można znaleźć w cyfrowej bibliotece Internetu, wypracowań i prac semestralnych nie pisze się na kartce papieru - do tego służy komputer, a jeszcze lepiej laptop. Chodzi o optymalny model laptopa do nauki, a dziś chcemy Wam o tym opowiedzieć.

ASUS F541NC-DM053 to praktyczny i wygodny notebook. Zawiera on najlepsze cechy i funkcje. Model ten będzie odpowiedni zarówno dla uczniów, jak i studentów. Co jest w tym takiego wspaniałego?

Bezpieczeństwo dla oczu

Producent wprowadził do laptopa technologię Asus Eye Care - funkcję automatycznie regulującą i redukującą poziom niebieskiego światła, które negatywnie wpływa na siatkówkę oka. Pozwala to użytkownikom na dłuższą pracę przed notebookiem oraz zapobiega przemęczeniu i łzawieniu oczu, co jest ważne dla oczu dzieci. Funkcja ta zapobiega powstawaniu i rozwojowi różnych chorób oczu. Nie musisz się martwić o wzrok swojego dziecka.

Tryb ASUS Eye Care na notebooku PC

Ostrzejsze i wyraźniejsze obrazy

Notebook ASUS F541NC-DM053 oferuje wyświetlacz o rozdzielczości Full HD oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce GT810M zapewniającą ostry i wyraźny obraz. Dzięki opatentowanej technologii Tru2Life Video, maksymalizuje kontrast i ostrość, zapewniając ostry, wyraźny i szczegółowy obraz. A ponieważ powłoka antyrefleksyjna pozwala na odrabianie lekcji nawet w jasny, słoneczny dzień, obraz jest wyraźny i czysty.

Szczegółowy obraz

Notebook ASUS F541NC-DM053 zapewnia wysoką jakość ekranu, która zapewni Ci rozrywkę w godzinach szkolnych, a także pozwoli Ci grać w gry komputerowe (lub oglądać ulubione kreskówki) ????.

Układ graficzny obsługuje DirectX 11 i posiada 2GB pamięci wideo. Technologia audio SonicMaster zapewnia niewiarygodnie mocny, bogaty i czysty dźwięk.

Ciesz się multimediami i muzyką, nie tracąc ani chwili

Komfort klasy premium

Ten notebook sprawia, że każda manipulacja w systemie staje się dziecinnie prosta. Czterordzeniowy procesor Intel Pentium N4200 pozwala na łatwe zainstalowanie oprogramowania niezbędnego do nauki i korzystania z różnych aplikacji pomocniczych. Do przechowywania ważnej literatury i poradników wystarczy 4 GB pamięci RAM. Nowoczesna wersja Endless jest zainstalowana jako system operacyjny.

ASUS F541NC-DM053 to pierwszy komputer Twojego dziecka. Wyposażony jest w ergonomiczną klawiaturę i touchpad, które zostały ergonomicznie zaprojektowane, aby ułatwić konfigurację i użytkowanie.

Wygodny touchpad na notebooku

Pełnowymiarowa klawiatura ma 2,3 mm skoku klawiszy, co jest optymalną wartością dla dokładnego i bezbłędnego wprowadzania tekstu. ASUS pozwala na wygodne pisanie esejów i prac semestralnych.

Notebook ASUS posiada szybki port USB 3.0 Type-C. Złącza HDMI, VGA oraz czytnik kart pamięci. Ułatwia to korzystanie z zewnętrznych nośników danych do nauki.

Wygodne pisanie dzięki pełnej klawiaturze

Bateria

Jest to równie ważne kryterium przy wyborze laptopa. Długotrwała bateria ASUS F541NC-DM053 pozwoli Ci korzystać z gadżetu przez długi czas, nawet bez konieczności ładowania. Z SuperBatt, możesz łatwo naładować baterię do 700 razy szybciej niż standardowe baterie, co oznacza, że ta bateria będzie działać do 3 razy dłużej niż standardowe baterie.

Długi czas pracy baterii oznacza, że możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie. Nawet jeśli jest to w drodze do szkoły ????.

Lekki towarzysz

Notebook ASUS F541NC-DM053 jest niezwykle kompaktowym notebookiem. Mierząc zaledwie 381,4 mm x 251,5 mm, waży zaledwie 2 kg. Można go zawsze zabrać ze sobą, gdy idziesz do szkoły i, oczywiście, lepiej byłoby użyć specjalnej torby lub futerału. Jeśli zawozisz dziecko do szkoły samochodem, wszystko jest jeszcze prostsze: łatwo jest "wrzucić" zeszyt na tylne siedzenie.

Kompaktowa konstrukcja notebooka

ASUS F541NC-DM053 to dobry wybór dla uczniów i studentów, zwłaszcza na początku roku szkolnego.

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio