Top 5 gadżetów na niezapomniane letnie wakacje

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Temperatura na zewnątrz wzrosła do "przyzwoitej" letniej granicy, co oznacza, że czas porozmawiać o wakacjach. Z pewnością masz już zaplanowane weekendy: może jest to zamorska wycieczka nad morze lub urlop w górach lub w lesie na wsi. Tak czy inaczej, na weekendowy wypad będziesz chciał mieć listę pięciu poręcznych, nowoczesnych gadżetów, które zapewnią Ci rozrywkę.

Kamera akcji

W dzisiejszych czasach przechwytywanie zdjęć i filmów z ciekawych wydarzeń jest na pierwszym miejscu. A jeśli nowoczesny smartfon pozwala uchwycić wysokiej jakości i bogate zdjęcia, to bez kamery akcji na wakacjach nie może się obejść.

Ten kompaktowy gadżet pomaga utrwalić żywe wrażenia z podróży, takich jak rejs statkiem, skok ze spadochronem czy nawet nurkowanie. Jeśli chcesz robić zdjęcia pod wodą, możesz kupić specjalne wodoodporne etui, które ochroni Twój aparat przed penetracją wody. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się niesamowitymi wrażeniami podczas oglądania filmów i zdjęć.

Wodoodporny głośnik

Aby zapewnić sobie doskonały nastrój w drodze lub podczas wypoczynku, z pewnością przyda Ci się muzyka. A aby uzyskać najbogatszy i najgłośniejszy dźwięk, jaki można uzyskać z ulubionych utworów, zabierz ze sobą przenośny głośnik. Gdy podłączysz je do swojego smartfona, usłyszysz czysty i mocny dźwięk. Nie ograniczaj się w niczym - zabierz swój głośnik na plażę i na basen, a nawet popływaj z nim: nowoczesne modele głośników przenośnych są zabezpieczone przed wilgocią. Jest to bardzo wygodne i zawsze poprawi Ci humor - Twoja ulubiona muzyka jest zawsze z Tobą.

Quadcopter

Ci, którzy cenią sobie wspaniałą perspektywę i są gotowi wydać więcej pieniędzy, skorzystają na zakupie quadcoptera. To właśnie za pomocą tego gadżetu będziesz miał wspaniały widok na przyrodę, szeroki widok na widoki. Quadcopter z kamerą 10 - 14 megapikseli umożliwi wykonanie wysokiej jakości zdjęć panoramicznych. Modele z mocnymi akumulatorami mogą wznieść się wystarczająco wysoko. Ten gadżet nie zajmie wiele miejsca w Twojej torbie podróżnej, a dostarczy Ci niezapomnianych wspomnień.

Wodoodporny walkman

Kolejnym niezbędnym akcesorium dla prawdziwych miłośników muzyki jest wodoodporny odtwarzacz słuchawkowy SONY Walkman. To małe akcesorium będzie zawsze z Tobą, nie straszna mu woda, piasek, kurz czy brud. Konstrukcja modelu Walkman została zaprojektowana tak, aby słuchawka szczelnie "siedziała" w uchu, pętelkowy pałąk zapewnia komfortowe użytkowanie w każdych warunkach. Słuchając muzyki z SONY Walkman, możesz swobodnie pływać i nurkować, uprawiać sport, jeździć na skuterze wodnym - co tylko chcesz.

Powerbank

Wybierając się na długo wyczekiwane wakacje z potrzebnymi gadżetami nie zapomnij o najważniejszym - przenośnej baterii, zwanej inaczej powerbankiem. Każdy sprzęt techniczny wymaga regularnego ładowania, w przeciwnym razie nie posłuży Ci długo. Może się zdarzyć, że Twój smartfon lub aparat fotograficzny przestanie działać w najmniej odpowiednim momencie, gdy będziesz chciał zrobić zdjęcie. Twój przenośny akumulator jest zawsze pod ręką. Tylko nie zapomnij o okresowym doładowywaniu, także ????.

Życzymy udanych wakacji!