Nowy poziom w świecie smartfonów: OUKITEL K3 (wideo)

W życiu codziennym jesteśmy przyzwyczajeni do korzystania z podręcznych gadżetów i elektronicznych "asystentów". Smartfony, tablety, laptopy... to lista znana każdemu użytkownikowi. Ale mieć cztery aparaty w smartfonie to coś nowego! Producent Qukitel wprowadził do sprzedaży smartfon, w którym aparat główny i przedni wykonano z podwójnym modułem.

Moduły obu aparatów w nowym Qukitel K3 mają jednakową wartość - 16 + 2 megapiksele. Funkcja ta z pewnością ucieszy fanów fotografii i selfies. Oczywiście, jakość obrazu z nowymi podwójnymi aparatami będzie znacznie lepsza niż w konwencjonalnych smartfonach. Dodatkowo moduły aparatów posiadają wbudowaną obróbkę obrazu - każde zdjęcie będzie wyglądało tak, jakby zostało wykonane profesjonalną lustrzanką.

Wygląd Qukitel K3

Ekran smartfona Oukitel K3 ma przekątną 5,5 cala i rozdzielczość Full HD - oglądanie wykonanych zdjęć będzie czystą przyjemnością. Za wydajność nowych elementów odpowiedzialny jest procesor MediaTek MT6750T taktowany zegarem 1,5 GHz. Wielkość pamięci RAM wynosi 4 Gigabajty, istnieje możliwość podłączenia karty SD o pojemności do 64 Gigabajtów. Smartfon posiada system operacyjny Android 7.0 Nougat.

Osobno warto wspomnieć o akumulatorze Oukitel K3 - jego pojemność to 6000 mAh, nie zabrakło również funkcji szybkiego ładowania. Z takim smartfonem zawsze będziesz w kontakcie. Aby zakończyć listę doskonałych funkcji, musimy wspomnieć o obsłudze dwóch kart SIM i obecność skanera linii papilarnych, co jest bardzo wygodne dla nowoczesnych ludzi.

Producent zapowiedział, że nowy K3 pojawi się w sprzedaży już we wrześniu tego roku. Model będzie oferowany w dwóch wersjach kolorystycznych: szafirowo-niebieskiej i czarnej.

Smartfon w dwóch kolorach

Więc, poczekajmy na nowy gadżet i nie trać czasu: Proponujemy sprawdzić szeroką gamę smartfonów na naszej stronie internetowej.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się za pośrednictwem mediów społecznościowych

Facebook Google lubzostaw komentarz

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy