Xiaomi PetBit - dbaj o bezpieczeństwo swoich zwierząt

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Ta wiadomość z pewnością ucieszy miłośników zwierząt i samych właścicieli zwierząt. Xiaomi zaprojektowało i wypuściło na rynek specjalny tracker, który zawsze będzie informował Cię o lokalizacji Twojego pupila. Niewielkie urządzenie o nazwie PetBit ma wymiary zaledwie 5,04 x 4,6 centymetra i waży 26 gramów. Łatwo mocuje się do każdej obroży. Akcesorium posiada wbudowany czujnik GPS, który dokładnie śledzi współrzędne. Dane są przesyłane do smartfona za pomocą oddzielnej aplikacji. Jeśli Twój zwierzak się zgubi, można go zlokalizować za pomocą współrzędnych, a wbudowane oprogramowanie pozwoli Ci wysłać kod QR z Twoimi danymi do trackera.

Dodatkowo, nowe akcesorium PetBit odczytuje liczbę spalonych kalorii przez Twojego pupila. Funkcja ta będzie szczególnie przydatna dla tych, których psy i koty przybrały na wadze, lub tych, którzy przygotowują pupila do zawodów.

Xiaomi przeprowadziło wcześniej dokładne badania cech fizjologicznych psów, testując nowość na ponad 200 różnych rasach. Dzięki temu PetBit stał się optymalnie czuły i dokładny. Urządzenie jest również wodoodporne zgodnie z normą IPX7, więc nie musisz się martwić, gdy Twój pupil biegnie do stawu lub spaceruje w ulewnym deszczu.

Nowy Xiaomi PetBit będzie można kupić w najbliższej przyszłości, wstępny koszt to około 30 dolarów.