RoboLand Kids Fest festiwal robotyki

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

W najbliższą niedzielę, 26 listopada, w Kijowie odbędzie się Festiwal Robotyki. To właśnie w tym dniu dzieci i dorośli będą mogli spotkać się z fascynującymi mieszkańcami RoboLandu. W ramach imprezy odbędą się zajęcia mistrzowskie z budowy i programowania różnych robotów. Dzieci będą mogły spotkać słynnego robota Wally'ego, gigantycznego robota Alfa, wziąć udział w ekscytującym zadaniu "Tajemnice robotów" oraz obejrzeć przedstawienie teatralne i bitwy robotów. To będzie niesamowicie interesujące! Podczas imprezy odbędzie się również losowanie nagród dla zarejestrowanych uczestników festiwalu.

Fascynujące wprowadzenie do robotów

A co z dorosłymi? Nie będą się też nudzić, bo na Festiwalu Robotyki rodzice będą mogli porozmawiać z psychologami dziecięcymi - specjalistami w swojej dziedzinie, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące ich pytania. Rodzicom przyda się i zainteresuje wiedza na temat edukacji STEAM, która zostanie szczegółowo omówiona podczas wydarzenia. Podsumowując, festiwal będzie ciekawy i emocjonujący.

Festiwal Robotyki odbędzie się w centrum handlowym DREAM TOWN 2, Obolonsky Ave, 21V, sklep Foxtrot, Kijów. Zarejestruj się już teraz i spędź swój weekend na dobrej zabawie! Mieszkańcy RoboLandu czekają na Ciebie!

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się przez media społecznościowe

Facebook Google lubprzekazać informację zwrotną

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy