Fascynujące dossier dla Twojego dziecka (wideo)

Temat roku szkolnego trwa... Ale dziś nie chcemy mówić o szkolnych gadżetach i dodatkowych pomocach dydaktycznych, bo dzieciom też należy się odpoczynek od lekcji. Tematem tego artykułu będą fascynujące i rozwijające urządzenia, które pozwolą dzieciom wykorzystać swoją wyobraźnię w praktyce.

Roboty UBTech

"Nasze źródło donosi, że robot w ciągu jednego tygodnia wpadł na tysiąc nowych pomysłów, z czego osiemset wziął udział.

Adam Sandler (aktor)

Ileż to filmów widzieliśmy o tym, że roboty żyją wśród ludzi, rozmawiają z nimi i pomagają im w codziennym życiu. Już dziś można spotkać się z robotycznym odkurzaczem, który automatycznie czyści pomieszczenie bez naszego udziału. Postępowa praca rzeczywiście "sprawia, że świat wariuje", ale tylko w dobrym znaczeniu ????. Dziś chcielibyśmy przedstawić Państwu produkty UBTech przeznaczone specjalnie dla dzieci.

UBTech Robotics jest liderem w dziedzinie zaawansowanych technologicznie "maszyn". Producentowi udało się już zdobyć zaufanie wielu klientów i wciąż udoskonala swoje roboty humanoidalne. "Inteligentne twory charakteryzują się pewną inteligencją i mogą być zaprogramowane. Prace te są tworzone nie tylko dla gry, ale także dla rozwoju dzieci. Wiedzą" jak opowiadać bajki, naśladować działania ludzi, śpiewać, brać udział w bitwie i wiele innych czynności. Bohaterami" naszego artykułu są roboty UBTech Alpha i Jimu, które pomogą dzieciom uczyć się nowych rzeczy, zdobywać umiejętności konstrukcyjne i rozwijać kreatywne myślenie.

Robot humanoidalny Alpha 1 Pro może stać się prawdziwym członkiem rodziny. Ta postać może grać w piłkę nożną, biegać i walczyć, tańczyć i wykonywać sztuczki pływackie. Poza tym Alfę można nauczyć czegoś nowego. Na przykład, nowe gesty lub kroki taneczne. W projekcie zastosowano 16 serwonapędów dla uzyskania realistycznych i ludzkich wrażeń, przy czym każdy z serwonapędów działa jak knykieć. Dzięki temu zabawa z robotem jest bardzo plastyczna.

Robot UBTech Alpha 1 Pro

Alpha 1 Pro stanie się najlepszym przyjacielem i pomocnikiem Twojego dziecka. Robot odgrywa nie tylko rolę pomocniczą - razem z nim dziecko będzie mogło uczyć się porządku, komunikacji, rozwijać komunikację i język.

Robot powtarza ruchy ludzi

Robotem można łatwo sterować za pomocą tabletu lub smartfona: dzięki połączeniu Bluetooth ze specjalną przystawką można zlecać UBTech Alpha różne zadania i polecenia.

Robot Jimu jest dostępny w kilku modyfikacjach. To seria robotów-konstruktorów, które zostały opracowane zgodnie z zasadą STEM. Skrót STEM to: S - science (nauki przyrodnicze), T - technology (technologia), E-engineering (inżynieria), M-mathematics (matematyka). Dzięki tym komponentom dzieci poznają zasady nauki i techniki.

Robot Jimu Explorer

Linia robotów Jimu obejmuje: KarBot, Inventor, Explorer, MeetBot, Mini, BuzzBot/MuttBot oraz TankBot. Każdy z nich można złożyć, jak zestaw konstrukcyjny, w różne kształty: słonia, ptaka, pingwina, świnki, prosiaczka, nosorożca itp. Istnieją również modele samochodów.

Roboty UBTech Jimu.

Każdy zestaw posiada wystarczającą ilość detali, aby wykonać kilka różnych unikalnych projektów. Wszystkie części są kolorowe i wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Kiedy figurki bestii są już gotowe, możesz je aktywować i zaprogramować do różnych akcji i ruchów.

Roboty UBTech pełnią rolę narzędzia edukacyjnego dla dzieci, ponieważ można je nauczyć programowania modułów i składania pozostałych części. Nawet dorośli będą zadowoleni z możliwości projektowania "inteligentnych" robotów razem z dziećmi! A następnie poddać je próbie ????.

Dzięki tej zabawce dzieci mogą w przyjemny i zabawny sposób przyswajać wiedzę, uczyć się komunikacji i rozwijać swoją kreatywność. Roboty UBTech są świetną propozycją dla absolwentów szkół.

3DOODLER 3D Pen START

"Najważniejszym zadaniem cywilizacji jest nauczyć ludzi myśleć.

Thomas Edison (amerykański biznesmen i przedsiębiorca)

W dzieciństwie często uczono nas, abyśmy myśleli "z rozmachem". Niewielu ludzi rozumiało ten zwrot, ale często używano go w rozmowach. Dziś, w dzisiejszym świecie, mało kto tak mówi, ale sens tego zdania pozostaje niezmienny - nie wolno rezygnować z tego, co się osiągnęło, rozwijać swoje zdolności, nie oglądając się na nic, i patrzeć poza problem. Brzmi to trochę "niezrozumiale", prawda? Jednak to właśnie "prawda życiowa" pozwala ludziom stać się znaczącymi i odnieść sukces w tym świecie.

Wielu rodziców stara się nauczyć tych zasad swoje dzieci od najmłodszych lat, aby później mogły nabrać pewności siebie. Trudno jest wytłumaczyć dzieciom "na palcach" tyle punktów - bo wszyscy jesteśmy wzrokowcami: o wiele łatwiej jest odbierać informacje, gdy można zobaczyć i "dotknąć" ????. W tym celu firma 3Doodler stworzyła specjalnie dla dzieci długopisy 3D.

Długopis 3Doodler Start 3D to świetny sposób, aby nauczyć dzieci myśleć i fantazjować. Dzięki temu wspaniałemu gadżetowi możesz rozwijać ich wyobraźnię, uczyć się tworzyć wspaniałe kompozycje i modele, tworzyć własne projekty... i wiele więcej! 3Doodler Start jest absolutnie prosty w obsłudze. Rozpoczęcie korzystania z gadżetu jest również proste: wystarczy włączyć pióro, włożyć specjalny nożyk i można zacząć zabawę z wyobraźnią.

3Doodler 3D Pen Start

Twoje dziecko może tworzyć co tylko zechce: zamki i samochody, bestie i fantastyczne imitatory.... lub mogą to być prawdziwe projekty budynków! Nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej wyobraźni. Jeśli Twojemu dziecku trudno jest wymyślić coś specjalnego, dla 3Doodler są specjalne wzory do śledzenia, które mogą być używane jako podstawowy samouczek.

3D-pen jest doskonałą propozycją dla dzisiejszych uczniów, ponieważ to wyjątkowe urządzenie może być również wykorzystywane do przedmiotów szkolnych, jako pomoc dydaktyczna. Na przykład w pracowni lub na lekcji fizyki. 3Doodler jest absolutnie przyjazny dzieciom. Uchwyt wykonany jest z trwałego nietoksycznego plastiku, temperatura pręta grzewczego wynosi tylko 45 stopni. W trybie autonomicznym, gadżet może pracować od 45 do 60 hvilinów.

Konstruktory "Koneser

"Wiedza to potęga, potęga to wiedza".

Francis Bacon (angielski historyk i filozof).

Konstruowanie z wykorzystaniem szczegółów to wspaniały sposób na rozwijanie kreatywnego myślenia u dzieci. Jest to również proces twórczy, który przebiega u każdego w inny sposób. Konstruktorzy "Znavec" umożliwiają dzieciom zagłębienie się w świat elektroniki i modelarstwa. Z ich pomocą można skonstruować obwody elektryczne o różnym stopniu zaawansowania - od prostych do złożonych. Proces tworzenia części projektant zadavlyaet logiki, myślenia, daje możliwość zdobycia wstępnej wiedzy w dziedzinie fizyki i elektroniki. Poza wszystkim - niesamowicie zabawne! Konstruktory Znavec są odpowiednie nie tylko dla chłopców, ale także dla ładniejszych dziewczynek w wieku dziewięciu lat.

Zestawy "Znavets" są na różnym poziomie złożoności, z różną liczbą części. Na przykład zestaw konstrukcyjny "Pierwsze okruchy elektroniki" składa się z 18 elementów, z których można zbudować 15 obwodów: dwa rodzaje lamp i wentylatorów, śmigło i latający spodek, który jest sterowany magnesem, i wiele innych ciekawych rzeczy. Wszystkie elementy montuje się ze sobą w bardzo prosty sposób za pomocą specjalnych szczelin. Dziecko może wybrać schemat, który jego zdaniem jest najciekawszy i łatwo go złożyć. To naprawdę proste i bardzo kuszące! Zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

Projektant "Pierwsze lekcje elektroniki".

Elektroniczne klocki "Znavets" otwierają przed dziećmi nowy świat, uczą je myśleć i tworzyć. Każdy zestaw posiada instrukcję raportową, a także pytania i zadania, które zachęcą malucha.

Wszystkie te gadżety pomogą dziecku z przyjemnością spędzić wakacje i zrelaksować się. Rodzice mogą pocieszyć się faktem, że ich dziecko będzie rozwijać swoje umiejętności i wyobraźnię dzięki fascynującemu zestawowi konstrukcyjnemu, robotowi czy długopisowi 3D.