Samsung QLEDTV - nowy styl oglądania telewizji (wideo)

Styl życia w przestrzeni życiowej

Samsung QLEDTV - styl, który idealnie pasuje do Twojej przestrzeni życiowej. Unikalny uchwyt ścienny No Gap pozwala na zamontowanie telewizora równo ze ścianą, praktycznie bez szczeliny. Instalacja zajmuje tylko kilka minut, a dzięki nowemu uchwytowi ściennemu możesz wygodnie regulować kąt nachylenia telewizora. QLEDTV to idealna aranżacja przestrzeni.

QLEDTV pozwala raz na zawsze uniknąć niechcianych kabli i przewodów. Nowy kabel światłowodowy łączy wszystkie urządzenia peryferyjne z telewizorem za pomocą tylko jednego połączenia. Praktycznie niewidoczny, światłowodowy kabel bezproblemowo wtapia się w każdy wystrój wnętrza i nie jest zbyt nachalny. Wszystkie podłączone urządzenia możesz umieścić w dogodnym dla siebie miejscu: na szafce nocnej, w szafie lub gdziekolwiek indziej. Koniec z długimi kropkami wokół telewizora.

Rewolucyjna technologia - nowe metalowe kropki kwantowe

Czy zauważasz czasem, że obraz z telewizora nie wygląda zupełnie naturalnie? Może się to zdarzyć w przypadku modeli konwencjonalnych. Nowa odsłona linii Samsung QLEDTV zapewnia idealnie równy i naturalny obraz. Opatentowana technologia metalowych kropek kwantowych przekształca światło w nasycone kolory - możesz dostrzec 100-procentowy efekt wolumetryczny i zobaczyć obraz takim, jakim powinien być.

Więcej szczegółów w każdym kadrze

QLED to bezprecedensowy poziom szczegółowości. Dzięki technologiom HDR i Ultra Black zastosowanym w telewizorze, możesz cieszyć się najwyższym możliwym poziomem szczegółowości zarówno w jasnych jak i ciemnych obszarach całego obrazu. Ostry kontrast na ekranie telewizora zarówno w jasnych jak i ciemnych obszarach całego obrazu - brak odblasków od jakiegokolwiek oświetlenia. To jest naprawdę zdumiewające.