Jak wybrać depilator?

Idealnie gładkie, zgrabne nogi i biodra to duma każdej kobiety! Słabsza połowa ludzkości jest jednak gotowa znieść ogromne cierpienie, aby zrealizować swoje ideały. Obecnie większość kobiet depiluje się w domu za pomocą kompaktowych elektrycznych suszarek do włosów. Metoda ta jest dość bolesna, ale efekt jest tego wart! Dlaczego więc należy wziąć pod uwagę przy wyborze tego cudownego depilatora dla siebie kohanoyi? Przejdźmy do sedna sprawy.

ZASADA DZIAŁANIA.

Nowoczesne depilatory wyposażone są w dwa rodzaje systemów depilacji: dyskowy i zębatkowy. Zasada działania systemu dyskowego polega na usuwaniu włosów za pomocą specjalnych dysków, które podczas zawijania zbliżają się i obejmują włos, usuwając go u nasady. Ale lancetowe epsilatory różnią się tylko tym, że włosy są pobierane przez małe palce umieszczone w kolejności obrotowej na bębnie. W zasadzie nie ma różnicy między tymi systemami. Główną rzeczą do rozważenia jest liczba tych dysków lub samych pęset. Im więcej ich będzie, tym skuteczniejszy będzie proces usuwania włosów.

    Modele z więcej niż 40 pęsetami będą odpowiednie do depilacji woskiem. Usuwanie włosów będzie skuteczne, ale bolesne. 20 pinpointów sprawi, że zabieg będzie mniej bolesny, ale sprawi, że będzie trwał przez lata cierpienia. 30-32 punkty będą optymalną opcją dla tych, którzy są zadowoleni zarówno z procesu, jak i z rezultatu.

SYSTEM ZASYSANIA POWIETRZA

Wielu producentów uzupełnia swoje depilatory o dodatkowe akcesoria mające na celu zmniejszenie odczucia bólu podczas użytkowania. Na przykład, niektóre modele wyposażone są w ręczną szczotkę piankową, która wytwarza wibracje, masując w ten sposób skórę. Inne produkty wyposażone są w technologię, która unosi włoski i jednocześnie rozluźnia skórę przed kontaktem ze szpilkami.

Istnieje wiele metod rozluźniania, ale niektóre z najbardziej popularnych to:

    głowica masująca; nadmuch zimnego powietrza; dysza żelowa; Dysza zmiękczająca skórę.

Marketerzy są gotowi przekonać Cię o skuteczności każdej pozycji. Ale w rzeczywistości, pad masujący tworzy dodatkowy dyskomfort, wszelkie metody chłodzenia dźwięku porów, dzięki czemu proces ich usuwania jeszcze bardziej bolesne. Dysza, która napina skórę, naprawdę pomoże zmniejszyć cierpienie.

LICZBA PRĘDKOŚCI

Wiele tanich depilatorów wyposażonych jest w bęben o jednej prędkości. Nie zawsze jest to praktyczne i często trzeba pokrywać ten sam obszar skóry kilka razy. Z kolei modele o dwóch prędkościach pracy pomagają usuwać twarde włoski przy większej prędkości, a następnie usuwać drobne włoski przy mniejszej prędkości. Ten ostatni jest również odpowiedni do delikatnej kontroli okolic bikini.

BRAUN Silk-epil 5 SE 5380 - 2 prędkości

DODATKOWE AKCESORIA I OPCJE

Jeśli Twój budżet na to pozwala, zawsze możesz wybrać model depilatora z szeroką gamą akcesoriów i nasadek. Na przykład nasadka do golarki pomoże Ci szybko i bezboleśnie usunąć włosy w chwilach, gdy nie masz czasu na ciągłą depilację. W tym samym czasie nie można obawiać się pojawienia się otarć i zepsucia. Trymer skraca długie włosy, które mogą nie chcieć się wyrwać lub zostać złamane podczas trzepania. Przystawka do obszarów wrażliwych zamyka część krążków owijki, redukując w ten sposób efekt bólowy przy leczeniu delikatnych obszarów skóry. Powszechnie wiadomo, że skóra wymaga ciągłego galwanizowania pomiędzy kolejnymi zabiegami usuwania włosów. Ma to na celu zapobieganie odrastaniu cienkich, osłabionych włosków w głąb skóry. Dlatego dodatkowa dysza stripping pozwala szybko przeprowadzić taką sesję vidlushuvannya videlidelideli fragmenty skóry bez użycia peelingów.

Braun Silk-Epil 9 9961e + 12 akcesoriów

Wygodnie pracować wszystkie wrażliwe obszary bez obawy o położenie urządzenia prostopadle do ciała, pomaga pływająca głowica z owiniętym wokół bębna. Taka konstrukcja pozwala na wykonanie bicza w zakresie 25 stopni po obu stronach, powielając tym samym wszystkie zgięcia i nerwy w różnych obszarach skóry.

NIECH STANIE SIĘ ŚWIATŁOŚĆ.

Wysokiej jakości oświetlenie jest ważnym aspektem w osiąganiu możliwie najczystszych rezultatów depilacji. Zawsze możesz to zrobić w ciągu dnia przy oknie lub użyć lampy ściennej. Ale dlaczego warto zostać strażnikiem pozycji? Ponadto, lepiej jest wykonywać epifilację wieczorem, tak aby ogrzewanie zniknęło w nocy. Niektórzy producenci przewidzieli ten fakt i wyposażyli swoje urządzenia w dodatkową funkcję oświetlenia. Wielu powiedziałoby, że jest to konieczne. W sypialni i łazience często występuje pewna ilość włosów, która sprawia, że pomieszczenie jest nastrojowe w ciągu dnia.

PHILIPS HP6583/02.

DEPILACJA WŁOSÓW LUB DEPILACJA NA SUCHO

Kiedy pytanie dotyczy wyboru urządzenia do mokrej lub suchej eepilatsii, kobiety z pewnością zwrócą szczególną uwagę na strukturę finansową problemu. Z pewnością jednak docenią wszystkie jego zalety, gdy już zdecydują się na model penetrujący wełnę. Nowoczesne depilatory, zaprojektowane w szczelnej obudowie, pozwalają połączyć przyjemność z przyjemnością i nie tylko oddać się pachnącej kąpieli, ale także szybko pozbyć się niepożądanej roślinności. Gorąca woda szybko otwiera pory, dzięki czemu proces usuwania włosów staje się wielokrotnie mniej bolesny. Ponadto, dzięki zasilaniu bateryjnemu, epipylatory te będą bardzo przydatne w miejscach, gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej. Podczas długich podróży, biwaków czy innych okazji zawsze będziesz wyglądać czarująco. Ale zwróć uwagę, jak niektóre modele obsługują autonomiczną pracę tylko 15 hvilin. Ciekawe, ile to wytrzyma?! I pobierają opłatę za cały dzień. Tak więc, jeśli chcesz naprawdę samodzielne urządzenie, należy szukać modeli, które działają z baterii co najmniej dwie minuty, i naładować w tym samym czasie nie więcej niż rok.

VIROBOOK

Kluczowym czynnikiem przy wyborze wysokiej jakości depilatora jest jego producent. W końcu należy ufać tylko renomowanym markom. W takich przypadkach jakość produktu jest zawsze sprawdzana, a w razie potrzeby można skontaktować się z serwisem. Philips, Braun, Remington i Panasonic to jedni z tych producentów. Oczywiście, można dokonać wyboru spośród innych marek, ale ważne jest, że zostały one zarejestrowane na Ukrainie i zgłosiły gwarancję na swoje towary przez co najmniej jeden rok. Na tanich modeli lepiej nie zwracać uwagi, ponieważ mogą one być nedovogovichesky, a ponadto - nie jest bezpieczny dla życia. Mówimy przecież o urządzeniu elektrycznym, które musi być odpowiednio zaizolowane, a system skubania - niezawodny i nie powodujący obrażeń.

Kim więc jest człowiek, któremu przypadł tytuł "Najlepszej okularnicy"?

    Model w kształcie dysku lub pinezki z 30-32 elementami do ściskania. Z dwoma prędkościami obrotowymi bębna. Z utrzymaniem pracy z akumulatora. Z możliwością depilacji pod prysznicem. Z dodatkowym oświetleniem. Z przydatnymi akcesoriami i opcjami: napinacz skóry, golarka, trymer i głowica pływająca.