Google+ Siedzicie w lochu: „Kryształy Czasu” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Siedzicie w lochu: „Kryształy Czasu”

Ekipa podkastu „Siedzicie w karczmie” nie pozwala o sobie zapomnieć kolejnym krótkim odcinkiem specjalnym.

W tym odcinku Mateusz Nowak, Bartek Zioło, Bartłomiej Gajdzis oraz Bolesław Charkiewicz opowiadają o akcji crowdfundingowej dla „Kryształów Czasu”. Ekipa przedstawia fakty, komentuje i zastanawia się na konsekwencjami zbiórki.

Podkast wydawany jest przez serwis Gry-fabularne.pl, a nowego, drugiego sezonu możecie się spodziewać już na przełomie sierpnia i września.

Podkast można pobrać w formacie MP3 @ 192 kbps bezpośrednio z naszego serwera: Siedzicie w lochu – „Kryształy Czasu”.

Nagranie jest również dostępne online w serwisie MixCloud, a wkrótce także za pośrednictwem serwisu Youtube.

Autor:


Mateusz "Darcane" Nowak (0 Posts)

Student prawa i komunikacji. Mistrz gry od 2003 roku, wychowawca i kierownik na obozach RPG, prelegent na konwentach, recenzent w Rebel Times, publicysta Spotkań Losowych, autor podkastu Siedzicie w karczmie. Miłośnik gór, gotowania i Lovecrafta. Zwolennik prowadzenia w piaskownicy (sandbox RPG).Dowiedz się więcej:


Kryształy Czasu

Gra fabularna fantasy, stworzona przez Artura Szyndlera, jeden z pierwszym polskich systemów RPG. Początkowo istniał jako kilkanaście plików tekstowych, krążących między graczami na dyskietkach, rozdawanych przez autora na konwentach. Od 1993 roku „Kryształy Czasu” wydawane były w postaci artykułów na łamach magazynu „Magia i Miecz”. W 1998 roku gra, w lekko zmodyfikowanej wersji, została wydana w formie książkowej przez wydawnictwo Mag. System charakteryzował się dominującą rolą rasy orków w świecie gry, a także rozbudowaną mechaniką opartą na kości K100.