Google+ Jeszcze więcej „Starfindera” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Jeszcze więcej „Starfindera”

Paizo zapowiedziało kolejne dodatki i akcesoria do gry fabularnej „Starfinder”.

Już 17 czerwca na Free RPG Day (Dzień Darmowych Gier Fabularnych) wydawnictwo wyda „Starfinder First Contact”, liczącą 16 stron broszurę, w której znajdziecie opisy obcych istot z różnych miejsc układu słonecznego Golarionu, informacje o grywalnych rasach, porady dotyczące konwersji stworów ze „Starfindera” na przeciwników w „Pathfinderze”, a także zapowiedzi nowych zasad (w tym nowych zdolności), które znajdą się w systemie. Wraz z premierą „Starfindera” dodatek będzie dostępny za darmo w formacie PDF, do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.

„Starfinder First Contact”

W sierpniu 2017 roku wydawnictwo zamierza wydać także, oprócz już zapowiedzianych dodatków, liczący 160 stron bestiariusz „Alien Archive”, zawierający opisy ponad 80 dziwnych stworzeń ze świata „Starfindera”.

Podręcznik dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 39,99 dolarów.

„Starfinder Roleplaying Game: Alien Archive”

Ponadto we współpracy z Ninja Division Publishing LLC wydawnictwo Paizo wyda także na premierę „Starfindera” oficjalną kolekcję pomalowanych figurek, zarówno postaci graczy, antagonistów, jak i pojazdów wykorzystywanych w grze.

Podręcznik do gry fabularnej „Starfinder” można zamówić w przedsprzedaży w sklepie Paizo w cenie 59,99 dolarów.

„Starfinder Core Rulebook”

Źródło wieści: informacja prasowa


Dowiedz się więcej:


Paizo

Założone w 2002 roku amerykańskie wydawnictwo specjalizujące się w produktach do gier na mechanice d20. Początkowo, do roku 2007 wydawało magazyny "Dungeon" oraz "Dragon" przeznaczone dla fanów "Dungeons & Dragons". Obecnie wydawca gry fabularnej "Pathfinder" oraz jedno z największych wydawnictw na rynku.

Starfinder

Gra fabularna, oparta na mechanice "Pathfindera", osadzona w układzie słonecznym Golarionu, w liczącej tysiące lat przyszłości, w której bogowie tajemniczo odeszli, a rozumne rasy ewoluowały i sięgnęły gwiazd. Głównym tłem akcji oraz centralnym punktem galaktyki jest ogromna stacja kosmiczna Absalom Station. Gra jest kompatybilna z dużą częścią wydanych już do „Pathfindera” materiałów, wprowadza jednak wiele nowych zasad, w tym nowe rasy i klasy postaci, a także rozwiązania mechaniczne związane między innymi z hakowaniem, sztuczną inteligencją czy podróżami międzygwiezdnymi.