Google+ Zbiórka na polskie wydanie „I Am Zombie” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Zbiórka na polskie wydanie „I Am Zombie”

W serwisie Wspieram.to ruszyła zbiórka Lynx Games na polskie wydanie gry fabularnej „I Am Zombie” Marka Rein-Hagena, twórcy „Wampira: Maskarady”.

„I AM ZOMBIE” to gra fabularna w konwencjach horror i survival, osadzona w alternatywnej wersji współczesnego świata, pełnej mrocznych tajemnic i zagadek. Gracze wcielają się w zombie, które ukrywają przed światem swoje prawdziwe oblicze, próbując kontrolować swoje zarażenie i nie wywołać epidemii. Gra korzysta z mechaniki Axiom, opartej na specjalnych kartach, podzielonych na różne kategorie oraz pulach kości sześciościennych (k6), a także opcjonalnie żetonach. Więcej o mechanice Axiom oraz szczegółowe wytłumaczenie zasad znajdziecie na stronie wydawnictwa Make Believe Games.

Jeżeli uda się zrealizować cel finansowy zbiórki (78 000 złotych), zostaną wydane:

  • „Przewodnik I AM ZOMBIE” – liczące 288 kolorowych stron w twardej oprawie kompendium wiedzy o świecie gry.
  • „Niezbędnik drużyny” – zestaw zawierający 32-stronnicową instrukcję AXIOM NULL v1.5, 48 żetonów, 110 dwustronnych kart postaci, 8 kości k6.

W przypadku osiągnięcia kolejnych celów zostaną wydane także: przygoda „The Kill Zone”, opracowanie „Toksyczna Polska” oraz plakaty.

Więcej informacji o „I Am Zombie” znajdziecie na polskiej stronie gry. Informacji o polskim wydaniu możecie też szukać na wydarzeniu w serwisie Facebook.

Zbiórka potrwa do 6 marca.

Źródło wieści: informacja prasowa


Dowiedz się więcej:


I AM ZOMBIE

Gra fabularna twórcy "Świata Mroku" łącząca elementy gry fabularnej z elementami gry karcianej. Gracze wcielają się w zombie, które ukrywają przed światem swoje prawdziwe oblicze, próbując kontrolować swoje zarażenie i nie wywołać epidemii.

Lynx Games

Make Believe Games

Założone przez Marka Rein-Hagena międzynarodowe wydawnictwo z siedzibą w Gruzji. Wydawca gier karcianych, planszowych i fabularnych.

Mark Rein-Hagen

Twórca gier fabularnych, planszowych, karcianych oraz komputerowych. Współzałożyciel wydawnictwa White Wolf, twórca gry fabularnej "Wampir: Maskarada" oraz uniwersum Świata Mroku, współtwórca gry fabularnej "Ars Magica", autor gry fabularnej "I Am Zombie".