Google+ Przedsprzedaż „Weird War II” i „Dzień, w którym zatonęła Urda” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Przedsprzedaż „Weird War II” i „Dzień, w którym zatonęła Urda”

Wydawnictwo Fajne RPG rozpoczęło przedsprzedaż polskojęzycznych podręczników „Weird War II” i „Dzień, w którym zatonęła Urda”.

Pierwszy z wymienionych to setting na mechanice Savage Worlds. Opisuje on okres Drugiej Wojny Światowej wprowadzając elementy horroru i mrocznej magii. Polska edycja zawiera wszystkie erraty, dodatek o armii włoskiej oraz specjalny dodatek o polskiej armii w okresie Kampanii Wrześniowej.

Czarno-biały podręcznik liczący 250 stron można kupić w trzech wersjach: w miękkiej okładce, twardej okładce oraz wyłącznie w wersji elektronicznej.

W tym miejscu można zapoznać się z fragmentem podręcznika prezentującym przykładowe przygody.

urdaNatomiast drugi z wymienionych podręczników to od dawna zapowiadana epicka kampania do gry „Wolsung: Magia Wielu Pary”. Bohaterom przyjdzie się zmierzyć z potworami z głębin i z Ojcem Dagonem, a od wyniku tego starcia zależeć będzie los nie tylko Lyonesse, ale całej Urdy.

Liczący 35 stron podręcznik można kupić w wersji w miękkiej oprawie lub wyłącznie w wersji elektronicznej.

Premiera obu podręczników nastąpi około 8/9 maja br., ale zamawiając podręczniki drukowane darmowe wersje elektroniczne otrzymacie od razu przy zamówieniu.

Źródło wieści: Fanpage Fajne RPG


Dowiedz się więcej:


Fajne RPG

Marka wydawnicza, założona przez Michała „Puszona” Stachyrę, Piotra „Ramela” Korysia i Jacka „Darkena” Gołebiowskiego, znanych na polskim (i nie tylko) rynku wydawców gier fabularnych.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.