Google+ Ruszył Tabletop Library – nowy sklep z grami w PDF i nie tylko | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Ruszył Tabletop Library – nowy sklep z grami w PDF i nie tylko

We współpracy z między innymi Kobold Press, Frog God Games, Rite Publishing oraz Green Ronin Publishing powstał nowy sklep z podręcznikami i innymi produktami do gier fabularnych.

Sklep zamierza oferować podręczniki do gier w wersji PDF oraz w druku na żądanie, różne akcesoria do gier, skupić się ma natomiast na produktach związanych z nową edycją „Dungeons & Dragons” wydawanych na licencji OGL/SRD.

Jednym z atutów sklepu dla potencjalnych wydawców ma być niska prowizja od sprzedaży, jak można przeczytać na stronie sklepu najniższa możliwa w branży gier fabularnych (25% dla produktów elektronicznych i 35% dla produktów w druku). W ramach Tabletop Library wydawcy będą też mogli realizować projekty z Kickstartera.

Sklep znajdziecie pod adresem https://tabletoplibrary.com/

Tabletop Library

Źródło wieści: Tenkar's Tavern


Dowiedz się więcej:


Dungeons & Dragons

Prekursorska gra autorstwa Gary'ego Gygaxa i Dave'a Arnesona, po raz pierwszy opublikowana w 1974 roku (tzw. OD&D), kontynuowana przez wersje "Basic" (1977-1996) i "Advanced" (1977-1999), a od kilkunastu lat - tzw. "d20" (D&D 3e, 4e oraz najnowsze 5e, a także nieoficjalnie m.in. "Pathfinder RPG"). Postaci w grze opisywane są za pomocą sześciu współczynników (m.in. Siła, Inteligencja i Charyzma) oraz klasy i poziomu doświadczenia. W Polsce ukazały się: "Advanced Dungeons & Dragons 2e" (TM-Semic 1995-1996) oraz "Dungeons & Dragons 3e", "D&D wer. 3.5" i "Dungeons & Dragons 4e" (ISA 2002-2011).