Google+ Nowe wprowadzenia do „Savage Worlds” i „Wolsunga” w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowe wprowadzenia do „Savage Worlds” i „Wolsunga” w sprzedaży

Za tydzień na Dniach Fantastyki we Wrocławiu odbędzie się premiera nowych broszur wprowadzających do „Savage Worlds” oraz „Wolsunga”.

Oba startery możecie zamówić już teraz w przedsprzedaży w sklepie Fajne RPG:

Starter do „Savage Worlds” wprowadzi was w zasady, na których oparto wydane w Polsce settingi takie jak „Bestie i Barbarzyńcy” oraz „Nemezis”. W broszurze oprócz podstawowych informacji o mechanice znajdziecie też przygodę „Dziki Gon” oraz gotowe karty postaci.

Starter do „Wolsunga” zawiera skrócony opis świata gry, uproszczone tworzenie postaci, wszystkie najważniejsze zasady dotyczące testów i konfrontacji oraz scenariusz autorstwa Jakuba Osiejewskiego.

Źródło wieści: Fajne RPG


Dowiedz się więcej:


Fajne RPG

Marka wydawnicza, założona przez Michała „Puszona” Stachyrę, Piotra „Ramela” Korysia i Jacka „Darkena” Gołebiowskiego, znanych na polskim (i nie tylko) rynku wydawców gier fabularnych.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.