Google+ „Szare Szeregi” i inne nowości w sklepie Fajne RPG | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Szare Szeregi” i inne nowości w sklepie Fajne RPG

Fajne RPG poinformowało o wprowadzeniu nowych produktów do swojego sklepu internetowego.

Wśród nowości znajdziecie dwa dodatki do settingu „Bestie i Barbarzycy” (Beasts & Barbarians) na mechanice Savage Worlds:

Ponadto do sprzedaży trafił także dodatek „Nowe Światy I” do minigry fabularnej „Adventurers!”, zawierający materiały dodatkowe – settingi, przygody, bohaterów oraz wrogów – opracowane przez polskich autorów. Za liczący 84 strony dodatek zapłacicie 20 złotych.

Oprócz tego w przedsprzedaży dostępne są już:

Źródło wieści: Facebook


Dowiedz się więcej:


Adventurers!

Czterostronicowa minigra fabularna autorstwa Umberto Pignatelliego nawiązująca do klasycznych, staroszkolnych gier fabularnych.

Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

Fajne RPG

Marka wydawnicza, założona przez Michała „Puszona” Stachyrę, Piotra „Ramela” Korysia i Jacka „Darkena” Gołebiowskiego, znanych na polskim (i nie tylko) rynku wydawców gier fabularnych.

Grey Ranks

Gra fabularna autorstwa Jasona Morningstara, w której gracze wcielają się w młodych harcerzy walczących w Powstaniu Warszawskim.