Google+ Nowa „Magia i Miecz” już do pobrania! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowa „Magia i Miecz” już do pobrania!

Pierwszy numer reedycji magazynu „Magia i Miecz” jest dostępny w formacie PDF.

Od zakończenia zbiórki do wydania czasopisma przyszło wspierającym fanom czekać ponad trzy miesiące. Magazyn pierwotnie miał się ukazać już w sierpniu.

Pierwszy numer liczy 132 strony i znajdziecie w nim między innymi wspominki byłych redaktorów naczelnych, wywiad z Johnem Wickiem („Legenda Pięciu Kręgów”, „7th Sea”, „Honor i Krew”) oraz jego grę „Liceum Byron Falls”, artykuły i poradniki dla Graczy i Mistrzów Gry, scenariusze do „Savage Worlds” oraz „Warhammera”, a także wiele innych tekstów, poświęconych na przykład konwentom, larpom oraz środowisku miłośników gier.

Instrukcja dotycząca pobrania magazynu została już wysłana mailem do wspierających projekt. Czasopismo w formacie mobi oraz epub będzie dostępne od przyszłego tygodnia. Od przyszłego tygodnia także nowa „Magia i Miecz” trafi do sprzedaży w sklepie internetowych grupy Fajne RPG.

Wysyłka wersji w druku planowana jest na pierwszą dekadę października, magazyn trafił już do drukarni.

Źródło wieści: informacja własna


Dowiedz się więcej:


Fajne RPG

Marka wydawnicza, założona przez Michała „Puszona” Stachyrę, Piotra „Ramela” Korysia i Jacka „Darkena” Gołebiowskiego, znanych na polskim (i nie tylko) rynku wydawców gier fabularnych.

Magia i Miecz

Wydawane przez wydawnictwo MAG, pierwsze i najdłużej istniejące na polskim rynku czasopismo o grach fabularnych. Od marca 1993 roku do października 2002 roku ukazały się 103 numery magazynu. "Magia i Miecz" odegrała znaczną rolę w propagowaniu wiedzy i świadomości o grach fabularnych w Polsce. Od 2014 dzięki inicjatywie grupy Fajne RPG oraz udanej zbiórce crowdfundingowej magazyn powrócił w formie kwartalnika.