Google+ „Hillfolk” wraz z dodatkiem dostępne w PDF | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Hillfolk” wraz z dodatkiem dostępne w PDF

Gra fabularna „Hillfolk” oraz dodatek „Blood on the Snow” zawierający dodatkowe zasady i opcje do mechaniki DramaSystem są dostępne w wersji elektronicznej na DriveThruRPG.

„Hillfolk” to gra fabularna autorstwa Robina D. Lawsa, twórcy między innymi takich gier jak „Over the Edge”, „Esoterrorists”, „Ashen Stars”, „Trail of Cthulhu” czy „Feng Shui”, która została wydana dzięki udanej zbiórce w serwisie Kickstarter w 2012 roku.

Gracze zdecydują o losach walecznego i uzbrojonego klanu, który głoduje. Czy zaatakują sąsiedni, dobrze prosperujący klan, a może ruszą na barbarzyńców? Gra korzysta z opartej na kartach mechaniki DramaSystem.

Liczący 202 strony podręcznik w wersji PDF dostępny jest na DriveThruRPG w cenie 14,95 dolarów.

Możecie także zakupić dodatek „Blood on the Snow”, w którym znajdziecie dodatkowe zasady, porady dotyczące prowadzenia gry, ponad 30 pomysłów na settingi autorstwa różnych znanych twórców, oraz reguły dzięki którym rozegracie sesję „Hillfolk” na żywo, jako LARP.

Liczący 208 stron dodatek w wersji PDF również kosztuje 14,95 dolarów.

Źródło wieści: DriveThruRPG


Dowiedz się więcej:


Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.

Pelgrane Press

Brytyjskie wydawnictwo powstałe w 1999 roku. Znane jest między innymi z gier opartych o mechanikę GUMSHOE, jak na przykład "Night's Black Agents" czy "The Esoterrorists".