Google+ „Dogs in the Vineyard” już niedługo w wersji polskiej | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Dogs in the Vineyard” już niedługo w wersji polskiej

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom zbiórka na wydanie polskiej edycji „Dogs in the Vineyard” ruszy najwcześniej w marcu, a nie w lutym.

Jak można przeczytać na stronie wydawcy, powodem opóźnienia są konieczność dopracowania tekstu tłumaczenia oraz złożony proces redakcyjny.

Zbiórka ruszy najprawdopodobniej w okolicach 17 marca. Projekt będzie zakładał zebranie minimum 2000 złotych. Podręcznik zostanie wydany w wersji PDF, w wersji na czytniki oraz w druku w miękkiej i twardej oprawie. Ponadto w ramach zbiórki wspierający mogą liczyć na dodatkowe niespodzianki i nagrody. Podręcznik będą zdobiły między innymi grafiki użyte we włoskim wydaniu gry.

Za polskie wydanie „Dogs in the Vineyard” odpowiedzialne jest wydawnictwo Gindie Jacka Gołębiowskiego, a w skład osób zaangażowanych w projekt wchodzą Aleksandra Sontowska (redakcja), Jakub Osiejewski (tłumaczenie), Dawid Dorynek (tłumaczenie), Adrian Sprysak (organizacja) oraz Karina Graj (skład).

Źródło wieści: FajneRPG


Dowiedz się więcej:


Dogs in the Vineyard

Dogs in the Vineyard to gra fabularna indie, w której Gracze wcielają się w Psy, wiernych Bogu stróży, którzy podróżując z miasteczka do miasteczka starają się dobrym słowem i pistoletową kulą dbać o lokalne społeczności oraz ich przestrzeganie nakazów Króla Życia. W Polsce wydane pod tytułem "Psy w winnicy" przez wydawnictwo Gindie.

Fajne RPG

Marka wydawnicza, założona przez Michała „Puszona” Stachyrę, Piotra „Ramela” Korysia i Jacka „Darkena” Gołebiowskiego, znanych na polskim (i nie tylko) rynku wydawców gier fabularnych.

Gindie

Polskie wydawnictwo założone przez Jacka Gołębiowskiego, odpowiedzialne między innymi za polskie wydanie "The Shadows of Yesterday" oraz "Dogs in the Vineyard", a także fabularnych gier karcianych takich jak "Przetrwaliście zagładę" czy "Opowieści z karczmy".

PolakPotrafi.pl

Polski serwis crowdfundingowy wzorowany na Kickstarterze. Z sukcesem zebrano w nim pieniądze na polską edycję gry fabularnej "Apocalypse World".