Google+ Science fiction i superbohaterowie w „Savage Worlds” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Science fiction i superbohaterowie w „Savage Worlds”

Wydawnictwo Pinnacle Entertainment Group wprowadziło do sprzedaży dwa nowe suplementy do „Savage Worlds”.

„Savage Worlds Science Fiction Companion” poświęcony jest graniu w konwencji science fiction i zawiera nowe rasy, nowe Przewagi i Zawady, nowe opcje settingowe, sprzęt, cybersprzęt i wiele opisów nowych, dziwnych stworzeń z różnych miejsc w galaktyce. Ponadto w podręczniku znajdziecie proste zasady tworzenia własnych robotów, pancerzy wspomaganych, pojazdów, a także statków kosmicznych.

Podręcznik dostępny jest w wersji elektronicznej na DriveThruRPG za 14,99 dolarów. Podręcznik w druku można zamówić w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa za 24,99 dolarów.

„Savage Worlds Super Powers Companion (2nd Ed)” to druga edycja suplementu poświęconego graniu superbohaterami. Podręcznik zawiera nowe Przewagi i Zawady, nowe zasady settingowe (takie jak Death & Defeat czy Power Stunts), nowy sprzęt, zasady tworzenia siedzib superbohatera, galerię arcyłotrów i oczywiście nowe supermoce, gotowe do użycia.

Podręcznik dostępny jest w wersji elektronicznej na DriveThruRPG za 14,99 dolarów. Podręcznik w druku można zamówić w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa za 24,99 dolarów.

Autorem ilustracji na okładkach jest Tomasz Tworek, autor między innymi ilustracji na okładce „Beasts & Barbarians”.

Źródło wieści: DriveThuRPG


Dowiedz się więcej:


Pinnacle Entertainment Group

Powstałe w 1994 amerykańskie wydawnictwo znane między innymi z gier fabularnych opartych o mechanikę Savage Worlds.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.