Google+ Rozszerzona edycja „Armii Apokalipsy” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Rozszerzona edycja „Armii Apokalipsy”

Wydawnictwo Menhir ujawniło więcej informacji na temat nowej, rozszerzonej edycji podręcznika do gry fabularnej „Armie Apokalipsy” i zaprezentowało okładkę.

Podręcznik zostanie wydany w twardej oprawie, na grubym papierze kredowym, w czerni i bieli. Będzie zawierał liczne poprawki, dodatkowe ilustracje oraz nowe materiały (zbiór zasad ułatwiających prowadzenie ad-hoc).

Wydawnictwo zapowiedziało, że nowe teksty, które pojawią się w podręczniku zostaną w późniejszym terminie udostępnione za darmo w formacie PDF na stronie gry.

Nowy podręcznik będzie liczył ponad 250 stron, a przewidywana cena to 79 złotych.

Planowana data wydania to grudzień tego roku.


Dowiedz się więcej:


Armie Apokalipsy

Gra fabularna dla pełnoletnich graczy. Jej akcja rozgrywa się w świecie bliźniaczo podobnym do naszego, w którym anioły zostały zesłane z niebios, by stanąć naprzeciw sił Wroga w ostatecznej bitwie. Gracze wcielają się w role skrzydlatych wojowników o nadludzkiej mocy, którzy dzielą czas między epickie starcia z piekielnymi hordami, politykę i intrygi w anielskiej społeczności, a korzystanie z uroków nowej, cielesnej egzystencji.

Menhir

Wydawnictwo założone w 2003 roku przez Katarzynę oraz Marcina Kuczyńskich. W dorobku wydawnictwa jest wydana w 2004 roku, celtycka gra fabularna "Poza Czasem", a także gra fabularna "Armie Apokalipsy", w której gracze wcielają się w role aniołów.