Google+ „Dark Harvest: Legacy of Frankenstein” za darmo w PDF | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Dark Harvest: Legacy of Frankenstein” za darmo w PDF

Nagrodzona w 2012 roku Griffie Award gra fabularna „Dark Harvest: Legacy of Frankenstein” teraz jest dostępna za darmo w wersji elektronicznej na DriveThruRPG.

„Dark Harvest: Legacy of Frankenstein” to gra fabularna w konwencji gothic horror fantasy, osadzona w alternatywnej Europie początku XX wieku, w której Victor Frankenstein z pomocą nauki i propagandy równości tworzy z Rumunii nowe państwo zwane Promethea. Oczywiście rzeczywistość dalece odbiega od głoszonych ideałów, Promethea rządzona jest twardą ręką, a elita żeruje na życiach biednych. Gra korzysta z mechaniki Heresy Engine, znanej z drugiej edycji gry fabularnej „Victoriana”.

Wydana w 2011 roku przez Cubicle 7 gra fabularna „Dark Harvest: Legacy of Frankenstein” nie będzie już wspierana przez to wydawnictwo. Pełne prawa do niej wróciły do autora gry, który postanowił udostępnić grę za darmo, do odwołania.

Więcej informacji na temat przyszłości systemu autor ujawni już wkrótce.

„Dark Harvest: Legacy of Frankenstein” w wersji PDF ściągniecie za darmo za pośrednictwem DriveThruRPG.

Źródło wieści: Facebook


Dowiedz się więcej:


Cubicle 7

Brytyjskie wydawnictwo gier fabularnych i karcianych. Wydawca między innymi gier fabularnych z cyklu "Doctor Who" czy gry fabularnej osadzonej w świecie trylogii "Władcy Pierścienia".

Dark Harvest

to gra fabularna w konwencji gothic horror fantasy, oparta o mechanikę Heresy (w pełni kompatybilna z drugą edycją gry Victoriana), opisująca alternatywną Europę na początku dwudziestego wieku, w której zamiast Rumunii istnieje Prometea – zamknięte państwo rządzone żelazną ręką przez króla Victora Frankensteina.