Google+ „Star Wars: Age of Rebellion” dostępny w wersji beta | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Star Wars: Age of Rebellion” dostępny w wersji beta

Wydawnictwo Fantasy Flight Games poinformowało o wprowadzeniu do sprzedaży wersji beta podręcznika do gry fabularnej „Star Wars: Age of Rebellion”.

„Age of Rebellion” to drugi z wydawanej przez Fantasy Flight Games serii systemów osadzonych w świecie „Gwiezdnych Wojen”. O ile pierwszy, „Edge of the Empire”, pozwalał wcielić się w łowców głów, przemytników czy odkrywców, tym razem graczom przyjdzie odgrywać role członków Rebelii.

Nowy system będzie w pełni kompatybilny z „Edge of the Empire”, będzie także zawierał znajome z poprzedniego systemu rozdziały dotyczące różnych elementów mechaniki czy opisu rozgrywki. Znajdą się w nim jednak nowe aspekty mechaniczne (zasady Duty), a także możliwość wkroczenia na kolejny poziom drogi w kierunku zostania Jedi.

Wcielenie się w rolę Jedi umożliwi trzeci z serii system o wstępnym tytule „Force and Destiny”.

Liczący 244 strony podręcznik „Star Wars: Age of Rebellion” w miękkiej oprawie dostępny jest w cenie 29,95 dolarów w sklepie wydawnictwa i w wybranych punktach sprzedażowych.

Więcej informacji o nowym systemie znajdziecie na stronie wydawnictwa oraz w wywiadzie na stronie The Gamer Nation.

Źródło wieści: Fantasy Flight Games


Dowiedz się więcej:


Age of Rebellion

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".