Google+ Cortex Plus do każdej konwencji | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Cortex Plus do każdej konwencji

„Cortex Plus Hacker’s Guide”, suplement do uniwersalnej mechaniki Cortex Plus, wykorzystywanej między innymi w grach „Leverage”, „Smallville” czy „Marvel Heroic Roleplaying”, jest dostępny w wersji elektronicznej.

Zbiórka w serwisie Kickstarter na wydanie podręcznika zakończyła się w lutym tego roku. Zebrano ponad 40 tysięcy dolarów.

Podręcznik zawiera pomysły i porady ponad dwudziestu znanych autorów dotyczące dostosowania mechaniki do różnych konwencji i settingów. Swoje rozdziały napisali między innymi Rob Donoghue, Ryan Macklin czy Tom Lynch.

Liczący ponad 250 stron podręcznik dostępny jest w wersji elektronicznej za pośrednictwem DriveThruRPG w cenie 19,99 dolarów.

Wersję w druku można zamówić w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa za 34,99 dolarów. Premiera przewidziana jest po konwencie Gen Con Indy (15-18 sierpnia).

Źródło wieści: DriveThruRPG


Dowiedz się więcej:


Cortex Plus

Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.

Margaret Weis Productions

Amerykańskie wydawnictwo znane z gier fabularnych opartych o między innymi takie seriale jak "Firefly", "Battlestar Galactica" i "Leverage".