Google+ „Shadowrun Returns” dostępny | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Shadowrun Returns” dostępny

Gra komputerowa „Shadowrun Returns” osadzona w uniwersum gry fabularnej „Shadowrun” jest już dostępna w sprzedaży w serwisie Steam.

„Shadowrun Returns” jest taktyczną, turową grą cRPG z widokiem izometrycznym. Gracze kierują grupą shadowrunnerów, najemników działających na krawędzi lub poza prawem. Gra zawiera edytor.

Fundusze na grę były zbierane poprzez serwis Kickstarter i gra wraz z innymi produktami z linii wydana została w ramach Roku Shadowruna. Akcja tego cRPG rozgrywa się w roku 2054, czyli 21 lat przed aktualną datą w najnowszej odsłonie gry fabularnej. Recenzja piątej edycji „Shadowruna” dostępna jest w naszym serwisie.

Szczegółowy opis świata gry znajdziecie w serwisie Polygamia. Wydawcą „Shadowrun Returns” jest Harebrained Schemes LLC, której szef był współzałożycielem FASA, pierwszego wydawcy gry fabularnej „Shadowrun”.

Źródło wieści: Strona Steam


Dowiedz się więcej:


Shadowrun

Gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów - najemników działających na krawędzi lub poza prawem.

Shadowrun Returns

Gra cRPG oparta o setting gry fabularnej "Shadowrun". Akcja gry dzieje się w roku 2054, gdzie magia miesza się z nowoczesną techniką.