Google+ „Shadowrun Fifth Edition” w sprzedaży! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Shadowrun Fifth Edition” w sprzedaży!

Catalyst Game Labs wprowadziło do sprzedaży podręcznik do piątej edycji gry fabularnej „Shadowrun”. Ze strony wydawnictwa można ściągnąć demo zasad (Quick Start Rules) oraz plik zawierający wszystkie udostępnione dotąd fragmenty podręcznika.

Jak napisał Randall Bills, menedżer wydawnictwa: Dzięki wprowadzeniu do sprzedaży piątej edycji „Shadowruna” można uznać Rok Shadowruna za otwarty. A tuż za rogiem, 25 lipca czeka już premiera „Shadowrun Returns” od studia Harebrained Schemes.

Podręcznik do piątej edycji gry fabularnej „Shadowrun” w wersji elektronicznej (PDF) dostępny jest za pośrednictwem DriveThruRPG w cenie 19,99 dolarów.

Podręcznik w druku można zamówić w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa. Dostępne są różne opcje zamówienia. Od standardowego podręcznika w cenie 59,99 dolarów po różne zestawy, w tym zestaw kosztujący ponad 300 dolarów, zawierający wersję PDF oraz podręczniki w specjalnych, skórzanych oprawach.

Demo zasad (zawierające podstawy mechaniki, krótki opis świata, gotowe postacie i nową wersję przygody „Food Fight”) oraz obszerne fragmenty podręcznika dostępne są do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą przedpremierową recenzją.

Źródło wieści: Catalyst Game Labs


Dowiedz się więcej:


Catalyst Game Labs

to amerykańskie wydawnictwo gier planszowych i fabularnych. Posiada licencje na wydawanie gier z serii Battletech, Shadowrun i Cosmic Patrol. Wydało także pierwszą edycję gry Eclipse Phase oraz grę planszową Leviathans.

Shadowrun

Gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów - najemników działających na krawędzi lub poza prawem.