Google+ „Wolsung” w wersji 1.5 zapowiedziany | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Wolsung” w wersji 1.5 zapowiedziany

W związku z wyczerpaniem się nakładu podręcznika głównego do gry fabularnej „Wolsung” wydawnictwo Kuźnia Gier rozpoczęło prace nad nową, poprawioną edycją (wersja 1.5) gry.

Data premiery nowej edycji podręcznika nie jest jeszcze znana.

Ponadto wydawnictwo poinformowało o zakończeniu prac nad tłumaczeniem pierwszego dodatku do anglojęzycznej wersji „Wolsunga”. Suplement „W pustyni i w puszczy” na zachodzie ukaże się pod nazwą „The Extraordinary Voyages”. Podręcznik ten poszerza świat gry i umożliwia rozgrywanie sesji osadzonych na nieodkrytych, egzotycznych kontynentach.


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.