Google+ „Werewolf: The Apocalypse 20th Anniversary Edition” w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Werewolf: The Apocalypse 20th Anniversary Edition” w sprzedaży

Ekskluzywna edycja podręcznika „Werewolf: The Apocalypse”, stworzona z okazji 20-lecia istnienia gry, jest dostępna w wersji elektronicznej i w druku na żądanie w sklepie DriveThruRPG.

Podręcznik został wydany dzięki zbiórce w serwisie Kickstarter. Zebrano 380 tysięcy dolarów, co jest czwartą największą sumą zebraną na wydanie gry fabularnej w serwisie crowdfundingowym.

„Werewolf: The Apocalypse” (Wilkołak: Apokalipsa) to gra fabularna z klasycznej linii „Świata Mroku”, wydana przez wydawnictwo White Wolf po raz pierwszy w 1992 roku. W Polsce gra została wydana w 1996 roku nakładem wydawnictwa MAG. Gra przestała być wspierana, razem z całą klasyczną linią „Świata Mroku”, w 2004 roku. Rok później wydano nową wersję gry zatytułowaną „Werewolf: The Forsaken”. Gra wzbudziła jednak mieszane uczucia fanów.

Ekskluzywne, jubileuszowe wydanie podręcznika „Werewolf: The Apocalypse” zawiera:

  • oryginalne trzynaście plemion, wraz z wariantami i zagubionymi plemionami
  • zasady tworzenia i rozwoju postaci
  • dary od poziomu 1 do 6
  • zaktualizowane informacje settingowe
  • nowe kolorowe grafiki oraz najlepsze ilustracje czarno-białe z wydanych już podręczników

Podręcznik dostępny jest, za pośrednictwem DriveThruRPG, w wersji elektroniczej (PDF) za 29,99 dolarów lub w druku na żądanie w cenach od 49,99 do 89,99 dolarów.

Źródło wieści: Onyx Path Publishing


Dowiedz się więcej:


Onyx Path Publishing

Amerykańskie wydawnictwo stworzone przez Richarda Thomasa, dyrektora kreatywnego wydawnictwa White Wolf. Obecnie wydaje gry na licencji nowego Świata Mroku oraz inne wydawane wcześniej przez White Wolf.

Werewolf The Apocalypse

to gra fabularna z klasycznej linii Świata Mroku, wydana przez wydawnictwo White Wolf po raz pierwszy w 1992 roku. Gracze wcielają się w postaci Garou – wilkołaków walczących w obronie Ziemi (personifikowanej przez Gaję) przeciwko Żmijowi (wcieleniu zniszczenia, rozkładu i zepsucia) oraz duchowej jałowości nowoczesnego, zurbanizowanego świata. Gra wykorzystuje mechanikę Storyteller System, opartą na pulach kości K10.