Google+ „Peacekeepers” w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Peacekeepers” w sprzedaży

Wydawnictwo GRAmel wprowadziło do sprzedaży elektroniczną wersję (PDF) „Peacekeepers”, mini settingu o superbohaterach przeznaczonego na mechaniki „Savage Worlds” i „Icons”.

„Peacekeepers” to rozszerzona wersja settingu „Savage Worlds” autorstwa Jakuba „Erpegisa” Osiejewskiego, który w polskiej wersji znalazł się w podręczniku „Almanach Superbohaterów”.

Gracze wcielą się w pomniejszych bohaterów ocalałych po inwazji obcych, którzy staną przed zadaniem stworzenia nowej organizacji broniącej ludzkość przed wszelkimi zagrożeniami.

W podręczniku oprócz kampanii splotów znajdziecie między innymi nowe przewagi i zawady, zasady opcjonalne czy generator przygód superbohaterskich.

„Peacekeepers” dostępny jest w wersji elektronicznej (PDF) w dwóch wersjach kosztujących 7,50 dolarów każda:


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Icons

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.