Google+ Marcowa wyprzedaż „Earthdawna” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Marcowa wyprzedaż „Earthdawna”

Wydawnictwo FASA ogłosiło promocję na podręczniki do gry fabularnej „Earthdawn”, zarówno te na oryginalnej mechanice, jak i konwersje na systemy „Savage Worlds” oraz „Pathfinder”.

Promocja obejmuje wszystkie edycje gry, od pierwszej, po edycję Revised i konwersje na inne mechaniki, oraz wszystkie formaty, wersje w druku i elektroniczne (PDF).

Cena zestawów podręczników w druku razem z wersją elektroniczną została obniżona o połowę. Rabat na pozostałe podręczniki wynosi od 20% do 67%.

Promocja potrwa do końca marca lub wyczerpania zapasów.

Szczegóły na stronie wydawnictwa.


Dowiedz się więcej:


Earthdawn

Gra fabularna w konwencji heroic fantasy, osadzona w świecie pełnym niezwykłych przygód, wszechobecnej magii i przerażających niebezpieczeństw. Oryginalnie wydana w 1993 roku przez wydawnictwo FASA, w 1998 roku doczekała się polskiego tłumaczenia za sprawą wydawnictwa MAG. Gracze wcielają się w adeptów, ponadprzeciętne jednostki, które dzięki możliwości korzystania z magicznej energii, zdolne są do dokonywania wielkich czynów. Mechanika, silnie powiązana ze światem gry, wykorzystuje System Stopni, w którym danemu stopniowi testowanej cechy/zdolności/umiejętności przyporządkowany jest odpowiedni zestaw kości (w skład których wchodzą kości od k4 do k20).

FASA