Google+ DriveThruRPG i International Tabletop Day | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

DriveThruRPG i International Tabletop Day

Już 30 marca odbędzie się International Tabletop Day. W ramach wydarzenia sklep DriveThruRPG przygotował różne promocje, między innymi możliwość ściągnięcia gier „Scion: Hero” oraz „Little Fears” za darmo!

International Tabletop Day to wydarzenie zainicjowane przez kanał Geek & Sundry (w ramach którego tworzony jest program „Tabletop”), a jego celem jest promocja tradycyjnych gier niekomputerowych. Twórcy zachęcają do rozegrania w ten dzień kilku godzin w gry fabularne, planszowe lub bitewne w każdy zdatnym do tego miejscu.

Sklep DriveThruRPG przygotował na tę okazję specjalny, darmowy zestaw, w którym oprócz 15 wersji demonstracyjnych (quickstart) do takich systemów jak „Legenda Pięciu Kręgów”, „Shadowrun”, „Mistborn Adventure Game” czy „Dresden Files” otrzymacie także darmowe wersje dwóch gier fabularnych:

  • „Scion: Hero”
  • „Little Fears”

Ponadto w promocji znalazły się gry „Ptolus” oraz „Doctor Who: Adventures in Time and Space”, które można zakupić 50% taniej.

Więcej informacji o International Tabletop Day znajdziecie na stronie inicjatywy.

Źródło wieści: DriveThruRPG


Dowiedz się więcej:


DriveThruRPG

International TableTop Day

Prowadzona przez kanał Geek & Sundry inicjatywa mająca promować gry fabularne, planszowe, bitewne i karciane. W roku 2014 przypadła na dzień 5 kwietnia.

Tabletop

Program w ramach kanału Geek & Sundry, w którym Wil Wheaton – aktor, scenarzysta i publicysta – zaprasza znane osoby popkultury fantastycznej (filmy, seriale, komiksy, gry) i razem z nimi prezentuje gry planszowe, karciane, a także fabularne.