Google+ „Tunse’al” na Savage Worlds i bezsystemowo | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Tunse’al” na Savage Worlds i bezsystemowo

Wydawnictwo Obatron Productions wprowadziło do sprzedaży w formacie elektronicznym setting tribal fantasy „Tunse’al”, zarówno w wersji na Savage Worlds, jak i wersję bezsystemową.

Obatron Productions założyli Vickey A. Beaver oraz Robert Beaver, dwoje entuzjastów fantastyki i gier fabularnych. Vickey A. Beaver jest współautorką suplementu „Caladon Falls” do settingu „Savage Suzerain”, a także redaktorką magazynu „Savage Insider”. W zeszłym roku w październiku udało się wydawnictwu uzyskać licencję Savage Worlds.

„Tunse’al” to setting tribal fantasy. Pięć różnych plemion (ras) żyje obok dinozauropodobnych stworów, walcząc o wpływy oraz przetrwanie w niesprzyjających warunkach. Zarówno magia, jak i metal należą do rzadkości. Dla mieszkańców świata liczą się przede wszystkim honor oraz przedmioty, które mogą wymienić na potrzebne im dobra (pieniądze nie istnieją).

Setting dostępny jest w wersji elektronicznej w dwóch wariantach:


Dowiedz się więcej:


Obatron Productions

Amerykańskie wydawnictwo zajmujące się pisaniem na zamówienie, wydawaniem gier fabularnych i settingów, a także krótkich powieści. Wydawca settingu "Tunse'al" na mechanice Savage Worlds, a także magazynu "Savage Insider".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Tunse'al