Google+ Jubileuszowe wydanie gry na 50 lat „Doktora Who” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Jubileuszowe wydanie gry na 50 lat „Doktora Who”

Jeszcze przez tydzień można zamówić subskrybcję jubileuszowego wydania podręczników do gry fabularnej „Doctor Who: Adventures in Time and Space”, osadzonej w uniwersum znanego, brytyjskiego serial science-fiction.

„Doctor Who” po raz pierwszy wyemitowano 23 listopada w 1963 roku. Z okazji 50 jubileuszu serialu stacja BBC planuje wiele atrakcji, w tym specjalny odcinek, w którym, według wielu źródeł, mają się pojawić wszystkie postacie Doktorów ze wszystkich dotychczasowych jedenastu wersji serialu.

Wydawnictwo Cubicle 7 natomiast zapowiedziało publikację jubileuszowej serii podręczników do osadzonego w uniwersum serialu systemu „Doctor Who: Adventures in Time and Space”. Każdy z nich poświęcony będzie jednemu z wcieleń Doktora oraz jego towarzyszom, sojusznikom, wrogom czy gadżetom.

Podręczniki będą liczyć 160 stron każdy, a w skład oprawy graficznej wejdą materiały z konkretnych wersji serialu, przy czym ilustracje do podręczników poświęconych pierwszej i drugiej wersji będą czarno-białe.

Wydawnictwo przygotowało specjalne, limitowane oferty subskrybcji całej serii podręczników:

  • Wszystkie podręczniki w wersji drukowanej oraz elektronicznej (PDF) wraz z materiałami dodatkowymi w cenie 315 dolarów
  • Pierwsze szęść podręczników w wersji drukowanej oraz elektronicznej (PDF) w cenie 175 dolarów
  • Wszystkie podręczniki w wersji elektronicznej (PDF) wraz z materiałami dodatkowymi w cenie 180 dolarów

Plik PDF zawierający fragmenty z pierwszego podręcznika dostępny jest na stronie wydawnictwa.

Szczegóły na stronie Cubicle 7.

Źródło wieści: Cubicle 7


Dowiedz się więcej:


Cubicle 7

Brytyjskie wydawnictwo gier fabularnych i karcianych. Wydawca między innymi gier fabularnych z cyklu "Doctor Who" czy gry fabularnej osadzonej w świecie trylogii "Władcy Pierścienia".

Doctor Who: Adventures in Time and Space

Wydawana przez Cubicle 7 gra fabularna oparta o kultowy brytyjski serial "Doctor Who". Gracze wcielają w obrońców ludzkości i podróżują w czasie i przestrzeni.