Google+ Spotkanie z twórcami „Armii Apokalipsy” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Spotkanie z twórcami „Armii Apokalipsy”

Już 5 lutego odbędzie się premiera podręcznika do „Armii Apokalipsy” oraz spotkanie z jego twórcami. Na blogu gry udostępniono kolejne fragmenty z podręcznika.

Spotkanie odbędzie się w kawiarni Paradox Cafe w Warszawie, przy ulicy Jezierskiego 3/5A o godzinie 19:00.

Na miejscu będziecie mogli porozmawiać z twórcami gry fabularnej „Armie Apokalipsy”, Katarzyną oraz Marcinem Kuczyńskimi, a także kupić podręcznik w cenie 59.95 złotych (a w ramach zakupu otrzymacie kupon na 8 zł do zrealizowania w barze).

Aby być na bieżąco z wydarzeniem, możecie dołączyć do wydarzenia w serwisie Facebook.

Na blogu gry udostępniono kolejne fragmenty z podręcznika, wybrane na podstawie quizu utworzonego przez wydawnictwo tydzień temu.

Opisywany w udostępnionych fragmentach Zakon Ofiela zdobył 33 głosy. Plik w formie PDF ściągnięcie ze strony wydawnictwa.

Jeżeli jeszcze nie wzięliście udziału w quizie, nadal macie szansę. Quiz znajdziecie pod adresem: http://test.armieapokalipsy.pl/


Dowiedz się więcej:


Armie Apokalipsy

Gra fabularna dla pełnoletnich graczy. Jej akcja rozgrywa się w świecie bliźniaczo podobnym do naszego, w którym anioły zostały zesłane z niebios, by stanąć naprzeciw sił Wroga w ostatecznej bitwie. Gracze wcielają się w role skrzydlatych wojowników o nadludzkiej mocy, którzy dzielą czas między epickie starcia z piekielnymi hordami, politykę i intrygi w anielskiej społeczności, a korzystanie z uroków nowej, cielesnej egzystencji.

Menhir

Wydawnictwo założone w 2003 roku przez Katarzynę oraz Marcina Kuczyńskich. W dorobku wydawnictwa jest wydana w 2004 roku, celtycka gra fabularna "Poza Czasem", a także gra fabularna "Armie Apokalipsy", w której gracze wcielają się w role aniołów.