Google+ Zaginiony scenariusz z Shadows Over Scotland | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Zaginiony scenariusz z Shadows Over Scotland

Wydawnictwo Cubicle 7 wprowadziło do sprzedaży The Ballad of Bass Rock, scenariusz do Zewu Cthulhu, który pierwotnie miał się znaleźć w podręczniku Shadows Over Scotland, zdobywcy nagród Origins i ENnie.

When a leisure cruise out to Bass Rock goes awry and a summer thunderstorm traps the investigators on the barren island with only a ruined castle and a run-down lighthouse as shelter, things can’t seem to get much worse. But as the storm rages on into the black night, they discover just how wrong they are.

Scenariusz osadzony jest w Wielkiej Brytanii w latach 20-tych XX wieku.

The Ballad of Bass Rock dostępny jest w wersji elektronicznej za pośrednictwem DriveThruRPG za $3.99.


Dowiedz się więcej:


Cubicle 7

Brytyjskie wydawnictwo gier fabularnych i karcianych. Wydawca między innymi gier fabularnych z cyklu "Doctor Who" czy gry fabularnej osadzonej w świecie trylogii "Władcy Pierścienia".

Zew Cthulhu

Gra fabularna w konwencji grozy, wydana po raz pierwszy w 1981 roku przez wydawnictwo Chaosium. Gracze wcielają się w badaczy tajemnic związanych ze stworzoną przez H. P. Lovecrafta i jego następców mitologią Cthulhu. Gra korzysta z mechaniki Basic Roleplaying, opartej na rzutach procentowych. Najnowsza polska edycja podręcznika została wydana przez wydawnictwo Galmadrin w 2011 roku.