Google+ 4. numer „Savage Insider Premium” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

4. numer „Savage Insider Premium”

Wydawnictwo Mystical Throne Entertainment wprowadziło do sprzedaży czwarty numer magazynu „Savage Insider Premium”, poświęconego całkowicie „Savage Worlds”.

W czwartym, liczącym 76 stron numerze znajdziecie między innymi:

  • Tavern Tales — artykuł o grach i hazardzie w karczmach
  • The Secret of Isla de Monos —  piracka przygoda
  • Hastilion Expanse: Mission Delta – kolejna część kampanii do settingu „Mercenary Breed”
  • Surveyed: Underhome – mini dodatek do settingu „Ancient World”
  • Nation Guide: Bulgarian Empire – informacje wraz z dodatkowymi opcjami mechanicznymi o jednej z nacji do settingu „Faith & Demons”

Czwarty numer magazynu „Savage Insider Premium” dostępny jest w wersji elektronicznej (PDF) za pośrednictwem DriveThruRPG w cenie 7,95 dolarów.


Dowiedz się więcej:


Ancient World

Faith & Demons

Faith & Demons: The Rising to setting Savage Worlds w konwencji gothic fantasy, w którym władcy całego świata jednoczą siły, by powstrzymać armie nieumarłych i demony przed zniewoleniem ludzkości.

Mercenary Breed

Mercenary Breed to sandboxowy settingu Savage Worlds w konwencji space opera, w którym interplanetarne korporacje zatrudniają stanowiących prawo najemników. Wydawcą systemu jest Mystical Throne Entertainment.

Mystical Throne Entertainment

Wydawnictwo, którego redaktorem jest Aaron T. Huss odpowiadający także za serwis Roleplayers Chonicle. Wydaje między innymi magazyn "Savage Insider".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.