Google+ 6d6 RPG na Kickstarterze z darmową dostawą międzynarodową. Zostało 6 dni! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

6d6 RPG na Kickstarterze z darmową dostawą międzynarodową. Zostało 6 dni!

Jeszcze tylko 6 dni potrwa w serwisie Kickstarter zbiórka funduszy na wydanie w druku podręcznika z mechaniką uniwersalną 6D6 RPG.

6D6 RPG to mechanika uniwersalna wykorzystująca pule kości K6, współczynnik potencjału (wyznaczający możliwości podjęcia przez postać różnych akcji) oraz Przewagi, które można łączyć w praktycznie dowolnych kombinacjach.

W ramach zbiórki stworzone zostaną także suplementy (rozszerzające mechanikę o różne konwencje) oraz scenariusze.

Wydawnictwo 6D6 Fireball daje dożywotnią gwarancję aktualności systemu (Living Document Promise). Oznacza to, że każdy zakupiony w wydawnictwie PDF zostanie zaktualizowany, jak tylko pojawią się jakieś zmiany w systemie.

6D6 RPG wydawane jest na licencji Creative Commons.

W sieci udostępniono za darmo fragmenty z 3 przygotowywanych w ramach projektu na Kickstarterze nowych dodatków.

W serwisie Youtube dostępny jest filmik wyjaśniający podstawy mechaniki.

Zbiórka trwać będzie jeszcze 6 dni. Podręcznik w PDF dostępny jest przy wsparciu £7. Podręcznik w druku otrzymacie za wsparcie w wysokości £18, razem z darmową wysyłką międzynarodową.

Szczegóły w serwisie Kickstarter.


Dowiedz się więcej:


6D6

6D6 Fireball

Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.